reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Ja wysprzątałam całą kuchnię, małą łazienkę na dole i zrobiłam obiad (kupne pierogi ruskie... :-D), M maluje naszą sypialnię i szykuję kącik dla Oskarka, jak będzie gotowy to się pochwalę...
U nas dziś straszny upał (27 stopni), aż mam całe stopy i dłonie spuchnięte jak balonik, w domu wszystkie okna pootwierane i zero przewiewu, aż w jednym momencie strasznie słabo mi się zrobiło.
 
dziewczyny uważajcie z tymi światecznymi przygotowaniami, no chyba ,że chcecie bobo na zajączka.
Ciekawe czy wykluje się jakaś pisanka;-)

Alex, cieżko Ci pewnie będzie wypuścić męża po świętach..
 
Witam się i ja
Ale jesteście dziewczyny zapracowane, dajcie spokój, usiądzcie sobie, zróbcie kawkę i relaks:-)
U mnie dziś też przepiękna pogoda pospacerowałam chwilę z dziewczynami kupiłam im kilka słodyczy do koszyczków i wierzcie mi NIC nie robię.
Mam nadzieję że będę miałachwilkę zeby dowas zajrzec przez święta.
Ypra trzymam za ciebie kciuki, daj znać co z wami.
 
Witajcie! :-)
wciąż w dwupaku :tak: dostaliśmy przepustkę na jajeczko do domku, niestety z zanikiem szyjki i 1centymetrowym rozwarciem, więc w łóżeczku :blink: ale jakoś się trzymamy.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
 
reklama
aga, w domku zawsze miło na święta, nieważne, że w łóżeczku.Pozycja horyzontalna ma mnóstwo zalet:)

bra a co Ty tak spacerujesz non stop? w maratonie chcesz wystartować, przyznaj się;) No chyba,że te spacerki wokół domu są:-D to tak ja też spaceruje , nawet czasami jakieś zielsko wypatrzę i zniszczę:-) ryzykując przechył w przód i bliskie spotkanie z podłożem.
 
Do góry