reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Mandrzejczuk cóż za cudowny środek na bół głowy - trochę grosza :-D
a teraz te blizny to w poprzek się robi już nie pionowo?
 
reklama
Cześć Kobietki:)

Paula trzymam kciukasy za Was:)

Melia ja bym radziła Ci skontrolować co i jak

Bra ja Ci nie pomogę w wyborze. Nie wiem jak to jest rodzić ze znieczuleniem. Poród boli nie oszukujmy się,ale nad zzo nie myślałam ani razu. Nasłuchałam się,że to nic dobrego więc ani w ciąży ani w trakcie porodu nie myślałam o nim.

Kamcia
ja się darłam a co mi tam, nie ja jedna. Najgorszy jest po tym ból gardła,ale to też się przeżyło.

Jaipur
dzięki za info że ibuprofen można brać. Coś mi się obiło o uszy ale nie byłam pewna.
Nam od samego początku podawali ketonal w tabletkach przeciwbólowo.
 
Ja miałam cc 5 lat temu, po 10h wstałam a po 3 dniach juz bylam żywczyk:) Blizny nie mam praktycznie wogóle :) i naprawde dobrze wspominam, nie ma się co martwić:)
 
Mandrzejczuk no tak właśnie czekam, do 16.30 mam jeszcze troszkę czasu to może jeszcze coś z tego wyjdzie a jak nie to doktorek dostanie dziś porządny opiernicz... A te Twoje dzisiejsze latanie do kibelka może też czymś zaowocuje... :-D
 
Co doblizny po cc to wg. mnie zależy od zszycia czy ślad będzie za parę lat widoczny, a cięcie oczywiscie teraz poziome i bardzo niziutko. Choć nie powiem niektóre bikini maja skąpe majtki i u mnie było widać jak mierzyłam ;-)
 
mam nadzieję że dziś nijkt nie urodzi bo mam busy dzień:-D
zaraz jedziemy do szpitala , póżniej na szybkie zakupy..
na spacer nie bo się zmino zrobiło:-( a tak się cieszyłam..

a póxniej mam gości...

wec bedę późnym wieczorkiem pewnie:sorry2:
 
Witam się w ostatnim dniu 39 tygodnia :-D:szok::-D

Mandrzejczuk uśmiałam się z twoich snów, straszne głupoty. Mi się śniło, że TZ miała dziecko na boku co ukrywał, zrobił zanim się poznaliśmy, obudziłam się tak wściekła, zawiedziona i zdradzona, że cały dzień miałam do duszy. Maltretowałam go potem pytaniami czy czasem jakiś dzieciak nie zapuka do drzwi i nie powie tato.

Jaipur widzę w świetnej formie, humor dopisuje, tak trzymać :-)

Jeśli chodzi o poród, który terminem już nie biegnie a galopuje w moim kierunku, najbardziej boję się, że po godzinach męczarni skończę właśnie na stole a są ku temu przesłanki :baffled: Malutka dalej wysoko, brzuch nie opadł, a na skurczach tętno mocno idzie w górę.

To jak rodzić dwa razy za jednym razem.
 
Nareszcie Was nadrobiłam:) Dwa dni mnie nie było, a tyle żeście naskrobały, że głowa mała:) Najważniejsze, że same dobre wieści:)
Kamcia, świetnie sobie radzisz z dwójką dzieciaczków:)
Paula, kciuki zaciśnięte:)
Jaipur, widzę że humorek dopisuje, czyli nie jest źle:) Życzę szybkiego powrotu do formy:)
 
reklama
Co do snów to mi się dzisiaj śnił filmik Darii a na końcu jak Igora mi na brzuch kładą po porodzie :):) Takie sny to ja mogę mieć co noc:tak:
 
Do góry