reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Gag tak zgadzam sie z dziewczynami, że dzielna dziewczyna z Ciebie ja pewnie tez bym poległa i się mega zestresowała tylko!
 
Cześć dziewczyny,
ja się tylko przypominam - ciągle tu jestem i poczytuję na bieżąco. Mało czasu na wszystko, ale staram się codziennie wchodzić na BB.
Pozdrawiam i udanego zimowego (brrrrrr) weekendu życzę!
 
Lwiapaszczka my pamiętamy o Tobie. Podczytujesz to napisz chociaż "cześć". Lista musi być podpisana :-D
Pisz jak tam w robocie leci i jak niunia znosi rozłąkę?
 
jestem...
nogi w doopsko mi włażą i gardło boli bo się nagadałam, ale jakoś to zleciało. Moja dzidzia ponoć już pod koniec dnia niespokojna byłą i miała problemy z zaśnięciem. Jednak jak na pierwszy dzień dali rade. Boję się wejść do sypialni bo jak mnie Tymek zniucha to pewnie się obudzi i będzie chciał przytulać.
Ostatnio jak byłam na badaniach i jak mnie 6h nie było to się później przykleił i buzi mi dawał przez dobrą godzinę... Musze mu maksymalnie jutrzejszy poranek poświęcić, żeby mu smutno nie było,że sie matka znowu potem na tak długo zmyje.
 
Młoda no ja bym chyba nie popuściła i poszła wyściskać młodego.

Super,że pierwszy dzionek dobrze zleciał. Oby tak dalej, a nie zmarzłaś zbytnio???

Ja już brykam do wyrka. Dobrej nocki kobitki.
 
Bra kochanie uwazam jak i Ty - ze to straszne, karygodne, nieludzkie.... albo to jakas wariatka nie matka.. itd... wyc mi sie chce - tak bardzo tego nie ogarniam..:(((( Chodzilo mi o to, ze tyle niewyjasnionych, dziwnych, tak malo spojnych elementow w tym wszystkim.. ze mam juz wrazenie, ze to jest jakas mistyfikacja!.............
Agacio - wlasnie czy i gdzie to male cialko gdzies lezy porzucone?...:''''(((

Jolek - wymiotowalas w nocy? bosze.. ale sie zalatwilas, zdrowiej szybko !!!! :*

Lwiapaszczko - no to odzywaj sie czasem do nas - liste trza podpisac jak Jolus mowi ;)

Gag - dzielna moja bb-babko :*** Ja wspominam teraz apropo Twojej sytuacji jak bylam sama na poczatku z malutkim dzieciatkiem mym, kurcze taki stres ze wszystkim - co i jak.., jeszcze po operacji ledwo zywa - ale teraz tez nie jest nie byloby mi latwo, jak te nasze maluchy takie mobilne i psotki z nich, a nie daj Bog zachoruja dlatego mysle sobie, ze jestes bardzo silna i dzielna :)

Ainka - ;**** !
 
taaaa słodkie i oślinione ;-)

zmykam spać bo mnie głowa boli - za dużo szumu i muzyki, jednak nie lubię galerii, strasznie męczące miejsce.

jolek - ubrałam w sam raz odpowiednią ilość warstw - jak cebulka
 
reklama
Mloda - no to dzielnie zniesliscie ta rozlake :)), oby tak bylo.. szkoda tylko, ze te godzinki pracy takie ni w piec ni w dziewiec.. bo caly dzien w sumie malutki bez mamusi.
 
Do góry