reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Kropeczka odpoczywaj, dobrze że się w końcu odezwałaś, wszystkim nam tutaj ulżyło.

Lisica trzymam kciuki za serduszko, napewno będzie pięknie biło.

Vivid mój mąż jak tylko było to możliwe to chodził razem ze mną.

Lukrecja to może skonsultuj się ze swoim lekarzem choćby telefonicznie, zawsze będziesz spokojniejsza nawet jak podtrzyma zdanie gina który Ci je przepisał.
 
reklama
Kokardkaa dziękuję. Niestety jest na urlopie ;-( czekam wlasnie na wyniki krwi. Trzymajcie kciuki. Aha. Z om wychodzi mi 7 tydzien a bete mam ok 250 i na usg nic nie widac jeszcze takze 3-5 tydzien. Przyjdzie mi jeszcze poczekać na oglądanie dziecka i serducha.
 
Tyle stresu np na mam z tą ciąża,że w życiu nie myślałam że tak to będzie wyglądało myślałam że znajdę w ciążę zobaczę 2kresi i będę happy... A tu potem czekanie na wynik bety, spr czy przyrosla znowu czekanie na pęcherzyk... Potem na zarodek i serce.. Tak się bałam żeby to nie był pusty pęcherzyk... Jak zobaczyłam serduszko to jestem szczęśliwa ale teraz myślę czy tam malenstwo rośnie i czy wszystko dobrze... Niepewność taka chyba do końca ciąży jest?
 
Ewelina dla mnie im później tym większy spokój był bo jak już czujesz ruchy to wiesz ze dzidzia jest nieraz oczywiście trzepalam brzuchem jak małego nie czułam a on bida pewnie słodko spał.
 
Zgadzam się początki są strasznie stresujace ...ja też ciągle mysle czy zarodek ( płód) urósł czy jest wszystko dobrze a jutro wizyta i już się denerwuje czy będzie wszystko dobrze
 
Standardowo przy niepowiklanej ciąży wizyty są co miesiąc dopiero pod koniec częściej. Ja mam teraz co 10-14 dni żeby kontrolować krwiaka
 
Czesc. Widze ze kropeczka sie odezwała to dobrze ze dobrze :)
A propo dobrego jedzenia w ciazy ja właśniendoczytalam was zjadajac frytki na ktore mialam straszna ochote :p
Mnie kompletnie nie ciagne do owocow ale nigdy nie byłam ich fanka za to ciagnie mnie do burakow na ktore juz dawno nie mialam takiej ochoty jak teraz :)
Eityrox bralam w pierwszej ciazy bo niedoczynnosc tarczycy w ciazy wychodzi dosc czesto i lepiej brac lek przepisany niz go nie brac. Lukrecja nadczynnosc tarczycy jest nieprzyjemna dla ciebie a niedoczynnosc niebezpieczna dla dziecka szczegolbie na tak wczesnym etapie. Lepiej weź odrazu, zawsze dawke mozesz znniejszyc. Lekarz i tak badania powtorne zrobi za misiac bo niesety tak wolno zmienia sie TSH. Moja bratowa dochodzila do 175 w drugiej ciazy a w pierwszej wszytko miala ok...
 
reklama
Do góry