reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

e_v Witaj;)

aaasiorek85 ja tez ostatnio w szpitalu bylam mala mi sie nie ruszala caly dzien chchcialam pojechac tylko na ktg i mnie zatrzymali na obserwacje. Ale jak tylko podlaczyli mnie pod ktg to stala sie taka ruchliwa ze nie mialam spokoju w szpitalu przez te dwa dni i tak jej zostalo do dzisiaj;P Ale chodze 2 razy w tyg na kontrolne ktg.
Co do rozstania sie wspolczuje to nigdy nie jest przyjemne tym bardziej w takim momencie ale wierze ze jestes silna kobitka i dasz sobie rade;) 3mam kciuki;)
 
reklama
Dzięki wam za wsparcie, co ma być to będzie. czy jestem silna? raczej nie, ale nie mam wyboru, teraz już muszę.

No ciekawe jak to będzie ze mną, czy będzie jak lekarz mówił czy nie, zaczynam się niecierpliwić.
 
no mi jeszcze brakuje kilku większych rzeczy - wózka (sponsorów niestety brak więc sami musimy kupić, nawet mam obiecane że w tym tygodniu załatwimy ten temat :-D )
i wanienki no i kilku drobnych rzeczy, ale to tak samo odkładam sobie na po wypłacie;-) ale póki co mam zajecie, bo wczoraj dostałam masę ciuszków od znajomej więc piorę i prasuję :-) sama radość :))
asiorek zdrówka życzę, trzymaj się dzielnie!!! i Paulinka ma rację chyba, w brzuszku ciasno więc Jula nie ma za bardzo miejsca na ruchy. no i nie spiesz się tak bardzo z tym porodem, bo nie będziecie już majóweczkami ;-) żartuję oczywiście - najważniejsze żebyście były zdrowe obydwie!
 
aj tam, chyba się mnie nie wyprzecie co? ja już bym chciała żeby maluch był ze mną., wziąć małą na ręce, przytulić i ucałować :) już bym nie siedziała przynajmniej sama w domu całymi dnami... hehe

Właśnie czekam na kuriera z wózkiem i już nie mogę wytrzymać :) rozpiera mnie energia, podobno nie które kobiety przez porodem tak mają....sama wczoraj szafkę na buty skręciłam bo nową z tatą kupiliśmy heh...w nocy miałam skurcze, ale minęły, już miałam nadzieję że się nasilą no ale niestety :p
 
asiorek Nie wyprzemy, nie wyprzemy:-) Najważniejsze, aby wszystko się dobrze skończyło... nie ważne kiedy się urodzi;-)
No oby wózeczek dotarł jak najszybciej..:-) Może wstawisz fotkę:-p

e_v pranie ciuszków to jeszcze.. ale ja poprzedni tydzień to na raty rozdzielałam prasowanie.. Najgorsze.. Jeszcze stojąc to mi się tak brzuch napinał i dziwne skurcze brały.. A usiąść nie miałam jak bo deska strasznie wysoka:-( A wózek już wybrany? jakiej firmy?

A moja mała właśnie ma czkawkę..:-)
 
iiha:d już mam wózek:D heh właśnie się zastanawiam czy go skręcić czy jeszcze czas?

TAKO Jumper X 3w1 najnowsze kolekcje +11 gratisów (1537276855) - Aukcje internetowe Allegro - wzór to vertigo 2a z niebieskim, ale ma tez zielony i żółty a ja nie chciałam takiego typowego dla dziewczynki, nie muszą wszyscy wiedzieć że dziewczynkę w nim wiozę, nie lubię zresztą tak, wole kolory unisex....ja już mam dawno poprasowane i wyprane wszystko, teraz tylko czekam na poród, no i te końcowe rzeczy muszę pokupować, ale czekam na jakieś pieniądze bo już nie mam.
 
znam ten ból prasowania, nie mam pojęcia dlaczego łapią wtedy skurcze, no ale powoli na raty i jakoś dam radę. najgorzej że nie mam gdzie pomieścić tych ciuszków, chyba jednak nie ominie nas zakup szafy :/
a wózek wstępnie wybraliśmy babyactive, koloru jeszcze nie ma bo chce na żywo zobaczyć. ma rozsądną cenę i masę kolorów do wyboru. no i mają go znajomi i są zadowoleni, a używają go już rok. tak teraz patrzę że ten wasz tako też jest fajny, zresztą bardzo podobny do naszego :)
 
e_v powoli, powoli się poprasuje i będzie koniec.. Ja zwolniłam jedną swoją szafkę z komody, ale i tak będzie trzeba dokupić jakąś komodę..;-)
Wózeczek fajny i cena podobna.. Tylko szkoda, że baby nie ma amortyzatorów.. Bo tako je ma i jest lżejszy w prowadzeniu i podnoszeniu;-) jedną reką go prowadziłam.. więc dlatego się kuszę na niego:-)

asiorek ja to bym od razu go złożyła i po mieszkaniu nim jeździła:-) i pewnie ja też bym stawiała na kolor neutralny, zeby było można skorzystać na przyszłośc jakby była potrzeba.. tylko u nas teściowa coś się nastawia na czerwony.. ale myślę, że jakoś sie dogadamy...;-)
 
hej babencje, a ja w koncu posegregowałam na rozmiary ciuchy po młodym, no własnie teraz to poprać i najgorsze poprasować, praktycznie wszystko mam, zostanie tylko drobnica,kosmetyki i na poród, i rzeczy które już po, dostawka do wózka dla młodego, rzeczy wygrzebac ze strychu i jest. Młodego nauczyć przesypiać całą noc w swoim łożku bo nad ranem robi wędrówki, a to mleczko, a to sisiu, a to do nas.
 
reklama
Witajcie moje drogie! :-)
Dziś wróciłam ze szpitala, trochę tam poleżałam, ale już jestem w domku :blink: teraz tutaj poleżę
e_v: witam Cię cieplutko, cieszę się że do nas dołączyłaś

asiorku: strasznie mi przykro że się rozstaliście, nie wiem jak Cię pocieszyć, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, mam nadzieję że Twój facet szybko się otrząśnie i wróci na kolanach, będzie wspaniałym ojcem i najlepszym facetem, nie zamartwiaj się teraz, a wózek fantastyczny

ppatqa: my wszystkie też pewnie przy drugim dzidziusu będziemy mogły gdzieś po strychach czy piwnicach biegać po rzeczy, i być lepiej przygotowanymi :blink: i mniej wydatków będzie :-D

Dziewczyny pogoda super może się gdzieś na mieście spotkamy? zanim się wszystkie "rozpakujemy" i nie będzie już na to czasu
 
Do góry