reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma czas wolny

reklama
Dziewczyny do ogladania filmow polecam www.zalukaj.pl wysyla sie smsa za 3zł chyba i mozna przez jakis czas ogladac nowosci i rozne inne:) i naprawde w szybkim czasie po pojawieniu sie filmu w kinie, sa ja na tej stornie:)
 
Freiya jest na youtube. Jeśli Ci nie działa ten link-u mnie działa to poszukaj, bo jest dzielony też i to chyba na 8 części. Widziałam wczoraj, bo mój P buszował i znalazł.
 
Freyia pierwsza czesc mam na kompie bo sciagnelam z torrenta a druga obejrzalam wczoraj na you tube :)
Jeżeli nie znajdziesz to postaram na torentach znalesc czesc druga i ci nagram na plytke i sie spotkamy to Ci dam :)
 
reklama
Milva- dziekuje za "podarunek":*** normalnie na koniec plakalam ja bóbr piekna historia ,do tej pory mam ja w głowie. Wczoraj wieczorem zaczelam ja czytac i nie moglam skonczyc dzis rano skonczylam ze łzami w oczach:zawstydzona/y:Dziewczyny polecam warto przeczytac!!!!
 
Do góry