reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Dorotka :-D od 20 kwietnia do 20 maja jest byczek .
Ja jestem byczkiem z 17 maja, moj maz jest byczkiem z 9 maja :-p i czekamy na naszego skarba -tez byczka .
Dzieki za date juz dopisuje!!
A jak sie dzis wszystkie czujecie? Oj mnie zaczyna delikatnie mdlic:-( ale zaraz zjem sniadanko i moze mi przejdzie.

Majowka przykro mi i mam nadzieje ze tym razem pojdzie sprawnie i do konca wszystko bedzie dobrze:-)
 
Ostatnia edycja:
Maja- oj ale mi smaczku narobilas z tymi golabkami :) gratulacje :) ja tu jeszcze nie robilam ale teraz to nie wiem czy sie tez nie skusze:-pA co dzieciaczkow to ja pracuje z kolega ktory ma 1.4 coreczke i biedak caly czas przychodzi nieprzytomny bo mala w nocy nie chce spac ,charcuje, bawi sie itd. Mam nadzieje ze dajesz rade ;-)

Zyta slicznie imionka. A jak ty sie czujesz dzis?

Lasica, Dorota, Paula - oj dziewczyny ja sie przyznam bez bicia ze my sie pochwalilismy rodzicom, rodzenstwu a ja swoim dwom przyjaciolkom. A co?! Co ma byc to bedzie oni zreszta wiedzieli ze sie staralismy i ze bardzo chcielismy miec dzidzie:) a w poniedzialek mowie moim szefom :) sa wporzadku wiec tez chce byc wporzadku do nich.
 
Mamy z Irlandii Polnocnej, poradzcie mi prosze. Moze ktoras z Was jest w podobnej sytuacji. Od rana szperam w internecie i probuje sie dowiedziec czy zeby dostac te wszystkie benefity no i SMP trzeba miec Home Office? Bo ja niestety nie mam, choc pracuje tutaj juz dwa lata. I teraz nie wiem co mam robic, czy na gwalt wypelniac podanie i to wysylac? Czy to w ogole cos jeszcze da? No i czy jest to potrzebne?
 
Widze ze jest juz pierwsze USG. Sliczne:-D!! Juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze maja Fasolinkę.

My jeszcze nikomu nie mówimy i jeszcze długo nie. Powiemy dipiero po 3-cim miesiacu. Po pierwszym szczególowym USG i badaniach na Zespól Dawna. Tutaj w uk sa obowiazkowe.
 
zyta- urodzilam sie w chelmie i mieszkalam do 4 roku zycia moja mama pochodzi zchelma i mam tam pol rodziny:-) czesto jezdzilam na wakacje do mojej chrzestnej jak bylam dzieckiem:-)

a suwaczek jesli spodobal ci sie jakis suwaczek ktory maja dziewczyny to kliknij na niego i tam otworzy sie stronka z suwaczkami pozniej rob wszystko co ci kaza pokolei i na koncu bedzie kod bbcode skopiuj ten kod i wklej o w swoim profilu powinno sie udac :-)

mu powiedzielismy juz wszystkim:-)

Justyna-dieki mam nadzieje ze dam rade naszczescie maz pomaga :tak: bo inaczej wariatkowo by mnie chyba czekalao:-D

pozdrawiam milego dnia zycze
 
Dzięki dziewczyny za pomoc:-) a jak skonstruować suwaczek to wiem tylko nie wiedziałam gdzie go wkleić.
Mnie jakaś deprecha łapie...:-( Dobrze, że mąż w domu, to się zajmuje syniem, a ja się zdrzemnę chyba chwilę.
Mój mąż dostał propozycję rozkręcić filię firmy, w której pracuje, a ta filia miałaby zostać stworzona w Londynie... Twardy orzech do zgryzienia... I szczerze powiem, że się zastanawiamy.
 
reklama
witam. dorota z tej strony, termin mam na 4 maja ale może uda się na 30 kwietnia w moje urodzinki hehe. Mam już córcie, 10 września ma roczek i w niedziele jej odprawiamy urodzinki. A jak u Was z objawami? Coś was boli, są już nudności? Mnie cały czas boli podbrzusze jak przy okresie i jest już to troche męczące. Poza tym piersi są jak balony i mam wrażenie że zaraz wybuchną. pozdrawiam wszystkie majóweczki i nietylko.
 
Do góry