reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Karolina_g! bardzo chciałabym poznać lekarza, który jeszcze przed poczęciem stwierdza... poczęcie! a reagujemy ostro, bo oszustek na forum było już kilka.
 
reklama
Chyba w błąd wprowadziłam lekarza. Nie pomyślałam, że wcześniej można zajść w ciąże a okres jeszcze mieć. Dziękuje za szybkie spostrzeżenie. Nie miałam jeszcze dokładnych badań.
 
Ostatnia edycja:
oj, to chyba tylko Twoja wyobraźnia... wygląda bowiem na to, że właśnie skończyła Ci się @. więc albo masz termin na luty, albo próbujesz wkręcić forumowiczki... :cool2:

Chyba w błąd wprowadziłam lekarza. Nie pomyślałam, że wcześniej można zajść w ciąże a okres jeszcze mieć. Dziękuje za szybkie spostrzeżenie. Nie miałam jeszcze dokładnych badań.
dokladnie tez takie moialam wrazenie czytajac twoje posty - napisz kiedy mialas pierwszy dzien ostatniej miesiaczki...jezeli taki jak w suwaczku to jeszcze owulacji nie mialas nawet...moze masz na 12 luty a wtedy byloby to mozliwe:-):-):-)
gratuluje ci tak czy inaczej...
 
:-D:-D:-D:-D:-Da u weterynarza byłaś????
Usg ,zeby potwierdzić ciązę to standart ,gdzie ty żyjesz kinga_g,a kłamiesz jak z nut:tak:i po co ci to,no chyba zeby tyłek zawracac i wstrzynac niepotrzebne dyskusje:wściekła/y:
 
trzeba od razu z kogoś się wyśmiewać. jak ktoś już był w ciąży to wie jak co i tak. ja jestem 1 raz po długim leczeniu. u mnie nie wiadomo kiedy jest owulacja a kiedy nie ma.
 
lolusia2 nie wiem jak w pl ale dla mnie pierwsze usg zrobiono w 12 tyg a mimo tego wiedzialam ze jestem w ciazy. pozytywny test jest wystarczajacym potwierdzeniem ciazy. nie warto wysmiewac juz na starcie, moze rzeczywiscie jest w ciazy?? okaze sie w praniu, klamstwa maja krotkie nogi
 
Może jestem dalej w ciąży a nic o tym nie wiedziałam. Lekarz nie miał czasu jak byłam u niego na badanie. Tylko tak powiedział, ze wg. mojej ostatniej miesiączki wychodzi na 12 marca. Nic nie mówił, ze można mieć miesiączkę i być w ciąży. Dopiero doczytałam o tym w internecie. Wszystko dowiem się 1 lipca. Może wprowadziłam lekarza w błąd. Jak coś to dam znać.
 
reklama
Witam
Od kilku miesięcy podczytuję forum no i trafiłam na ten wątek.
Zastanawiam się w jakim celu dziewczyna miałaby kłamać, no i po co te oskarżenia:eek:.
Moim zdaniem to zwykła pomyłka, przecież lekarz mógł sobie luty z marcem pomylić i wprowadzić karoline_g w błąd, a ona mu uwierzyła:tak:
Rzeczywiście nie jest możliwe wiedzieć o ciąży już teraz.
My z mężem zaczynamy w tym miesiacu starania, jak będę w tych 40% kobiet którym udało się za pierwszym podejściem, to dzidzia urodzi się w drugiej połowie marca. Owulka przypada mi na przełomie czerwca i lipca, także trzymajcie kciuki.:-)
 
Do góry