reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Sorki,jeśli uraziłam,ale tyle troli jest na tych forach,i to właśnie tak wygląda :tak:
Nadal kinga_g niepisze kiedy miała@ i zamiast pisać tu o zafasolkowaniu ,będziemy roztrzasać czy jest w tej ciazy ,czy lekarz sie pomylił,czy pacjętka i tak dalej .:rofl2::rofl2:
Jeśli ktos długo sie leczy to wierzcie mi ze na temat ciazy wie sporo
 
lolusia2 nie wiem jak w pl ale dla mnie pierwsze usg zrobiono w 12 tyg a mimo tego wiedzialam ze jestem w ciazy. pozytywny test jest wystarczajacym potwierdzeniem ciazy. nie warto wysmiewac juz na starcie, moze rzeczywiscie jest w ciazy?? okaze sie w praniu, klamstwa maja krotkie nogi

ja miałam w Irlandii w 5 tygodniu usg czyli tydzień po spodziewanej miesiączce i już mi powiedzieli że jestem w ciąży a pod koniec 6 tyg pokazywali mi na kolejnym usg serduszko mojego maleństwa....

a jeśli chodzi o @ to moja siostra miała do 3-go miesiąca ciąży ...
więc niech się najpierw samo wyjaśni.....

ale cała ta karolina jeśli ma termin na 12 marca 2010 to musiałaby być w ciąży 1 tydzień i 4 dni.....
wiec raczej jeszcze o takim fakcie nawet test ciążowy niebyłby w stanie jej powiadomić...
albo miesiąc w tył i ciąża na 12 lutego jest ... albo sama nie wiem....

a po drugie jakby powiedziała że skończył jej się okres a test wyszedł pozytywnie ... to napewno lekarz by się zdziwił.... że test po tygodniu wykrył ciążę..... hehehe
i nie podałby bezmyślnie terminu....

może dziewczyno zmiweń lekarza co?
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny..ja jestem 5 dzień po owulacji ( przynajmniej tak wynika z obserwacji śluzu i innych, wskazujących na to elementów)..staramy się z mężęm o deugiego bąbelka- t nasz trzeci cykl starań. Syna "zrobiliśmy" w pierwszym podejściu, teraz już luzujemy ze staraniem i po prostu, jak będzie to będzie:)Ale i tak mam cichą nadzieję, że dołączę do wąteczu marcóweczek 2010:)
 
Marcowe przyszła mamuśki jeszcze nie istnieją, ale wątek już tak:-D
Może nie na darmo karolina_g go zakładała:-)
Fajnie by było wspólnie testować.
Ciekawe kiedy się pojawią realne marcowe pierwsze dwie kreski:-p
Ja niestety sobie jeszcze długo poczekam, bo dopiero drugi dzień cyklu mam.
 
reklama
ja testuję w przyszłym tygodniu- środa, piątek, zależy kiedy na odwagę się zdobędę:)przy MAteuszu zrobiłam test 5 dni przez terminem okresu, o 5 rano i wyszedł pozytywny, ale tym razem nie zdecyduję się chyba tak szybciutko:)
 
Do góry