reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja w sumie, w swoim życiu byłam w ciąży juz 2 razy-pierwsza ciąża była pozamaciczna i zakończyła się krwotokiem i operacją, ale objawów ciąży wtedy nie miałąm w ogóle, tylko samopoczucie kiepskie i ostry ból brzucha. W ciąży z moim synem też w pamięci nie utkwiły mi żadne poważniejsze objawy- ani śluz, ani częste siusianie, dopiero w 7 tyg. zaczęły się mdłości, które mordowały mnie do 16 tygodnia ciąży...teraz już sama nie wiem- bolą mnie piersi, co dla mnie jest dość niespotykane, i od kilku dni, wieczorami, migrenowo boli mnie głowa...szkoda, że czas tak się wlecze, bo obiecałam sobie, że tym razem doczekam do dnia, kiedy ma przyjść @
 
zielona wampirzyca - trzymam kciuki.

Podziwiam silną wolę! Ja test robiłam przed oczekiwaną @ i mimo, że test siusiany wyszedł pozytywny, mój mąż nie chciał wierzyć.. co ja mówię, nie wierzył nawet jak miałam już wyniki Bhcg ha ha ha uwierzył dopiero w 6 tyg, gdy przyniosłam zdjęcie z USG naszej fasolki
(no, ale trudno mu się dziwić, bo lekarz twierdził, że w tamtym cyklu nic z tego nie będzie. Ale ja jakoś wiedziałam swoje... :-D:-D)
 
nie wytrzymałam:)zrobiłam quick vue- dzisiaj rano....jest druga, jasna kreska:)jeszcze pod sufit nie skaczę, tylko moje męzulo poszuka bobo testu strumieniowego, bo on ma czułość 10, a nie 25 i powtórze dzisiaj (siusiu zachowałam).Najgorsze jest to, że nie mogę zrobić bety- u mnie w laboratorium robią tylko ogólne badanie hcg, zarówno alfa jak i beta w jednym i moj ginekolog powiedzial, że wynik tego badania na początku ciąży na nic jeszcze nie wskazuje...tak, że dam znać potem, co dalej. JAk mężuś bobo testu strumieniowego nie dostanie, to powtórzę quicka pojutrze rano...
 
ha ha ha... ja zrobilam chyba z 10 testów, no bo faktycznie robiłam testy wcześnie i druga kreska była jasna, podobnie jak i u Ciebie... zrobiłam wszystkie testy jakie mogłam kupić (różnych producentów) :-D:-D:-D

życzę Ci, żeby ta druga kreska pokazywala się na kolejnych testach :tak::tak::tak:
trzymam kciuki!
 
nie dziękuję dziewczyny:)żeby nie zapeszyć...mam w somy jeszcze jeden quick i zastanawiam się czy go zrobić, żeby sprawdzić, czy też wskaże te drugą kreskę:)najważniejsze jest, że to nie jest cień kreski, tylko jasnoróżowa kreseczka widoczka gołym okiem:)ja chyba w ogole należe do tych szybko wykrywających ciążę, bo MAteusza wykkryłam już 5 dni przed @, właśnie bobo testem strumieniowym:)ALe nie, poczekam na męża- może go dostanie, a jak nie dostanie to może jutro powtórzę quicka..jak sądzicie?
 
zielona.wampirzyca poczekaj na M i zrób inny test. Ja bym na twoim miejscu kupiła po prostu jakiś czuły test i już. Daj znać jak wyjdzie :-D
 
reklama
zielona wampirzyca a ile przed spodziewana @ jestes???

Ja robiłam test wczoraj czyli na 9dzien po owul,@ mam dostać piątek-sobota.test wyszedł negatywny.

Co do dolegliwości to niemiłosiernie bolą mnie piersi(zaczely juz na 2-3 dni po owul),nie mogę się dotknąć,mam wrażenie ,że płoną!!!!!!!!!!ubieranie boli,mycie,boli,masakra.Najgorzej jest wieczorem.I takie wielkie żyły mi na nich wyszły,boję się,że to jakaś choroba czy coś.Z rana jeszcze jest cool ale wieczorem masakra!!No i powiekszyly sie juz chyba o rozmiar.Wszystkie staniki za małe;/

Przytulanki były własnie na owul.

głowa raz mnie bolala,przez 5 godzin,nasmarowałam sie amolem,i lezałam jak kłoda w łożku.Bo nie chciałam brać tabletki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry