reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no i zrobiłam bobo test strumieniowy:)jest druga kreseczka, jasna, różowiutka:)pojutrze powtarzam quicka, a w przyszły poniedziałek ginekolog...zastanawiam się czy od razu wystawi mi l4- pracuję jako wychowawca w placówce resocjalizacyjnej i mam lekko ryzykowną profesję...
 
reklama
mazia89- ja mam @ dostać w piątek:)też parę dni temu, przez 3 dni z rzędu miałąm takie bóle głowy, że myślalam, że zwariuje...a teraz gilgoczą mnie sutki i lekko boli podbrzusze...
 
mnie z sutkami nic nie ma.Ale biust boli a podbrzusze boli prawie tak jak na @ ,ale troszkę inaczej.A który to Twój dzień cyklu jesli można wiedzieć???Gratuluję fasolki!!!!!!!
 
Moje gratulacje :-) To musi być Fasolka :-D
Jeśli ginek "potwierdzi" ciążę to możesz dostać zaświadczenie i zwolnienie. Ale nie wiem czy nie będzie za wcześnie...
 
ja wczoraj jak robiłam test byłam w 22dc więc w sumie test mógł jeszcze nie wyjsc,bo to jakieś 1-2 dni dopiero po zagnieżdżeniu.No cóż nic innego mi nie pozostaje robić jak cierpliwie czekać do piątku.
 
zielonawampirzyca- Też cichutko gratuluję.

Powiem jak było u mnie w zeszłym cyklu.
Jako że szczepilam się w maju na żółtaczkę, musiałam się jeszcze miesiąc z planowaniem dzidziusia wstrzymać.
No i jak na złość pękł nam kondom i to blisko zbliżającej się owulki.
Trochę mnie to stresu kosztowało, bo w dodatku byłam na kilku imprezach i to dosyć ostro zakrapianych alkoholem.
Tydzień przed @ bolały mnie piersi i jajniki, tak jak nigdy. Już byłam pewna że jestem w ciąży, nawet zaczęłam już podczytywać mamy lutowe.
Testu nie zdążyłam zrobić bo przyszła @:-D.
Tak sobie myślę że my to podświadomie te bóle wywołujemy:blink:
I tak naprawdę oznak na początku ciąży nie ma, trzeba poprostu zrobić test:-p.

A tak poza tym jakie testy polecacie?
 
moniat z tym ,że mnie te piersi bolą strasznie.Nie jest to jakiś tam ból,jak przed @,który wyczuwałam jak dobrze dotknęłam.teraz ja się dotknąć nie potrafię,boję się tego ,że jesli to nie ciąża to jakaś choroba,sama juz nie wiem.
 
reklama
mazia89-wszystko niebawem się wyjaśni, tylko poczekaj jeszcze kilka dni bo na test to chyba rzeczywiście troche wcześnie.
Ja w sumie też się martwiłam bo w piersiach wyczuwałam jakby guzki, ale jak przyszła @ to wszystko minęło.
 
Do góry