reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

jestem po usg i mi smutno z reszta mezowi takze :-:)-:)-:)-:)-(

moj jeden dzidzius zjadl drugiego :no::wściekła/y::-( i jedna niunia zostala... taki samolubny cos jest zgredek jeden. jakos tak usto nam sie zrobilo i malo co cieszy nas zdjecie jednego bobaska z usg :-( ale za to doktor powiedzial ze jest caly i zdrowy i ma az 8 cm (dokladnie 7,7) takze ladnie rosnie sobie... tylko tego drugiego mi tak bardzo szkoda bo juz chcielismy wozeczek kupowac juz wszyscy wiedzieli ze beda blizniaki kochane a tutaj du...a :-( troche zalamalam sie :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Kurcze slyszalam juz o takich przypadkach.Przykro mi:-(,ale najwazniejsze ze druga dzidzia rosnie zdrowo. Trzymaj sie i nie zalamuj sie.Pamietaj ze dla tego malucha twoj spokoj jest najwazniejszy
 
jestem po usg i mi smutno z reszta mezowi takze :-:)-:)-:)-:)-(

moj jeden dzidzius zjadl drugiego :no::wściekła/y::-( i jedna niunia zostala... taki samolubny cos jest zgredek jeden. jakos tak usto nam sie zrobilo i malo co cieszy nas zdjecie jednego bobaska z usg :-( ale za to doktor powiedzial ze jest caly i zdrowy i ma az 8 cm (dokladnie 7,7) takze ladnie rosnie sobie... tylko tego drugiego mi tak bardzo szkoda bo juz chcielismy wozeczek kupowac juz wszyscy wiedzieli ze beda blizniaki kochane a tutaj du...a :-( troche zalamalam sie :zawstydzona/y::-(

Kochana strasznie mi przykro!!!!!!!!!!!!!!!1 ale na szczescie jedno co zostalo jest zdrowe !! trzymam kciuki!!
 
missiiss bardzo mi przykro z powodu Twojej kruszynki...ale najważniejsze że nosisz pod swoim serduszkiem jeszcze jedno maleństwo i teraz na nim powinnaś się skoncentrować...3maj się
 
:-( ale az mi glupio ze czuje zlosc do tego drugiego malucha :-( moj krzys te ztaki smutny siedzi i na to tez patrzec nie moge :zawstydzona/y: zeby chociaz ten sie zdrowy urodzil... w ogole nie wiedzialam ze w tym tc juz takie duze dzieci sa ... chyba ze dlatego ze tamtego wciagnal to taki wielki... ehh
 
mississ....może tak miało być....rozumiem twój smutek, ale jeśli teraz bedzie wszystko dobrze, to będzie ci łatwiej z jedną dzidzią....przepraszam, że tak mówię, rozumiem twój ból(przynajmniej staram się) ale nie raz tak jest lepiej....może drugie maleństwo było za słabe?
A tak poważnie to jak dzidziuś mógł zjeść dzidziusia?? Są jakieś ślady po tamtym? To nie jest niebezpieczne teraz?

Sciskam cię mocno!!

Owlrene dziękuję ci za zyczonka miłych wakacji! Mam nadzieję ze takie będą:tak: Bardzo nie poszalejemy, bo juz jednego szkraba mamy i bierzemy ze sobą;-)
Jutro jeszcze z wami jestem a w środe znikam i odezwe się we wrześniu!!

I obiecajcie mi żadnych złych informacji przez ten czas!!!:tak:
 
missiass - bardzo Ci wspolczuje bo wyobrazam sobei ze caly czas o tym myslisz :-( No i czujesz wyrzuty sumienia ze nie cieszysz sie z tego co masz...
No ale tak jak ktos tu napisal - tak pewnie mialo byc - wiesz - brutalnie to zabrzmi, ale chyba lepiej teraz niz jakby cos sie stalo z nim pozniej albo nie daj boze urodzilby sie chory :-(

Zobaczysz, ze jeszcze przyjdzie dzien kiedy w pelni bedziecie sie cieszyc jednym zdrowym maluszkiem :sorry2:
 
reklama
wiem macie racje ze lepiej teraz... lekarz juz 3 tygodnie temu jak jeszcze malenkie byly mowil ze trzeba sprawdzic czy maja wspolne naczynka dlatego dzisiaj bylam w szpitalu bo mowil ze jak maja wspolne naczynka to albo przy porodzie jeden sie urodzi przekrwiony drugi niedokrwiony albo jeden wczesniej drugiego wchlonie i zostanie tylko jeden dzidzius... takze mowil mi o tym ale myslalam ze to akurt na mnie nie trfi bo powiedzial ze to polowa nawet nie , ciz blizniaczych jednojajowych tak ma... :-( z jednej strony macie racje ze bedzie mi lzej bo z dwoma to nie wem jak bym sobie poradzila bo nie mam rodzinki na miejscu tylko daleko stad ale jakos by to bylo z mezem dalibysmy rade... a teraz to tak pusto troche... w ogole dziwi mnie to ze on taki duzy juz jest bo tak patrze na inne fotki z usg z watku i dziewczyny pisza ze w 11tc mialy po 5 cm dzidziusia a moj jest juz prawie 8 cm... czy to normalne??a moze od tego drugiego tak ma?? :confused: sama nie wiem ale lekaz mowil ze wszystko jest w porzadku wiec koro tak mowil to tak musi byc...
 
Do góry