reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

to my juz dwa razy po pneumo i chyba jeszcze jedna dawka ale nie pamietam kiedy...
u nas okropne wietrzysko az drzewa wygina, prognoza na najbl tydzien wietrzna eh...
 
reklama
A my mielismy teraz 3 dawke pneumo,teraz to mmr i ostatnia 4 dawka pneumo mamy zrobic do sierpnia.Wiatr okropny jest.

Kochane zmykam lulu,cos głowa mnie boli.Dobranoc:)
 
Ostatnia edycja:
Kurczę dziewczyny zmartwiłam się bardzo Yrą, ma ktoś do niej nr telefonu? żeby wiedziec co u niej, ta cholestaza to nic dobrego i przy ostrej tak jak frotka pisze czesto rozwiazuje sie ciaze znacznie wczesniej:-( trzymam za nia kciuki, tyle przeszla...

Dobranoc!
 
yra trzymam ckiuki, bedzie dobrze, tule ....

Witajcie!

Dzielne nasze Marcowiatka na szczepieniach! a teraz to ciezko ich bedzie zwazyc, moj tez za chiny nie usiadzie mi spokojnie na wadze, bo o ustanie to nawet mowy nie ma, bo trzeba spojrzec z bliska co to za cudo :-D.
Milego Dnia, lece do pracy, a u nas goraco, a ja kisze sie w pracy..ech..
 
Witajcie

yra trzymam mocno kciuki i mam nadzieje, że w szpitalu jakos zaradzą i uda sie jeszcze troszke poczekać
polka my tydzien temu szczepiliśmy sie w rączke na odre-różyczke-świnke

Przeczytałam Was ale juz zapomnialam co komu napisać:(
Wczoraj popołudniu zrobiło mi sie strasznie słabo, myślałam ze to coś z cisnieniem bo bardzo mocny wiatr sie zerwał. NIe byłam wstanie sie nawet dzieckiem zająć i musiałam meza szybciej z pracy ściągnąć :/ Dobrze ze szybko przyjechał bo ze mna było coraz gorzej:/ doszły wymioty i ból brzucha ehhhh podejrzewam ze zaszkodziły mi ciastka, bo nic wiecej oprucz bólu żoładka i stanu podgoraczkowego mi nie jest. Dziaisj juz ciut lepiej wymiotów nie ma, ale osłabiona jestem strasznie:( mam tylko nadzieje ze to zaden wirus i Filipa nie dopadnie. Meza wysłałam do pracy a my zostalismy sami , dobrze ze teraz pora drzemki to moge odpoczywac ..
 
Yra - trzymam kciuki żeby ułożyło sie jak najlepiej.
Już ciąża zaawansowana, to w szpitalu podadzą zastrzyk na rozwój płucek i pewnie tak jak piszecie - jak ostra to rozwiążą wczesniej. To niestety jest groźne i dla dzieciątka i dla kobiety.
Yra - jednak kobieca intuicja jest najlepsza. Jak dobrze że te badania zrobiłas. W szpitalu na pewno Wam pomogą.

Kalisa - a może ciąża?
 
Hej mamuski ja jak zwykle nie mam czasu i aż mi wstyd :( Chyba trzeba pomyśleć o zmianie admina.

Natalka 3 tydzień ma antybiotyk, ale już jest dobrze, także na dniach odstawiamy i w końcu wyjdziemy na spacerek.


Mam do was wielką prośbę pomogłybyście mi w konkursie??? Potrzebna krótka rejestracja, zależy mi bo to taka mała wypłata by była :) w sumie nie mała :D
 
Cc co to za konkurs? Pewnie damy radę jakoś pomóc!Zdrówcia dla Natalki!
kalisa Bidulko! Zdrówka dla Ciebie!
polka u nas wszystko jak do tej pory było kłóte w udo
Dziewczyny, czy któraś ma kontakt z yrą??? Co u niej?

Witam się!Franio wczoraj wojował wieczorem i zasnąć nie chciał. Tylko weszło się z nim do sypialni to ryk. Całkiem przypadkowo doszliśmy do tego, że Franio chce mieć przy zasypianiu i mamę i tatę bo jak razem się z nim położyliśmy to zasnął w minutę...Ten to umie zawalczyć o swoje:-DTeraz śpi już bo wstał o 6.45 z tatusiem bo z mamą samą to się tak fajnie nie śpi...Dziś mama mnie nawiedza - może jak padać nie będzie to zajmie się Młodym a ja oknami...
Miłego dnia:-)
 
reklama
Dzień dobry :)
ale pochmurny i paskudny dzień mamy - już wiem dlaczego wczoraj tak ardzo bolała mnie głowa. mała dziś humor ok - wstała o 7:20 , zjadła śniadanko a teraz szleja na środku salonu na poduszkach :)
dziś jeszcze muszę zasadzić słoneczniki, niezapominajki i gożdziki brodate i na razie koniec z nasionami. potem tylko cebule zostaną :) n o i te nieszczęsne truskawki muszę jak najszybciej zrobić bo inaczej przepadną :(
wiecie co martwię się to naszą yrą ale mam nadzieję że w szpitalu pomogą i będzie dobrze
kalisa może rzeczywiście te ciastka co zjdłaś - mam nadzieję że dziś już będzie dobrze - ja na takie akcje typu zatrucie się jedzeniem mam lek bez recepty dostępny a działa - nifuroksazyn się nazywa - polecam

dobra dość siedzenie biorę się za prace domowe - w kuchni bomba wybuchła :) tyle naczyń i wszystkiego, pościel muszę przebrać zwłaszcza Julce, jakiś obiadek i chyba sernik będę piekła :) więc zapraszam :)
miłego i oby Was nie porwał wiatr dnia życzę :)
 
Do góry