reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej mamuski ja jak zwykle nie mam czasu i aż mi wstyd :( Chyba trzeba pomyśleć o zmianie admina.

Natalka 3 tydzień ma antybiotyk, ale już jest dobrze, także na dniach odstawiamy i w końcu wyjdziemy na spacerek.


Mam do was wielką prośbę pomogłybyście mi w konkursie??? Potrzebna krótka rejestracja, zależy mi bo to taka mała wypłata by była :) w sumie nie mała :D
No to mów co i jak ja pomogę :)
Zdrowka dla Natalki !!!

U nas wszystko ok. Noc bez zakłóceń. Od rana Franko je ciągle. A teraz bawi się traktorem :) i tylko słyszę brum brum :) ::)

Mam nadzieje że z yrą ok bo całą noc myślałam i o jej Franusiu w brzusiu. A Jaś pewnie z tata został.

polusia jak Ty tam się czujesz bo ja przez ten wiatr na głowę to już nie moge i na dodatek @

A jak neska Twoje chłopaki ?

owrlene a u Was ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się

a czy YRA nie zostawiła nr tel w grupie zamkniętej ale tej drugiej?

nocka brzydka. Nikosiowi ten ząbek daje się we znaki i kupka zielona ...
znowu wieje nici dzisiaj ze spaceru. Bedzie lać zapewne...
wszystkim miłego dnia
 
Kurcze mam nadzieje,ze z Yra bedzie ok!!

Marcia
teraz zauwazylam moj Brat bierze w ten sam dzien slub:)) Na ile osob robicie weselicho? bo u nich 130 maskara
 
no to fajna date wybrali:-) my na 120 :-) tak wstępnie. Ciekawe czy Nikodem będzie odważny i poniesie obrączki:-D
My w tym roku nie idziemy na żaden ślub a szkoda...może po nas się posypią ;-)

jedziemy do koleżanki. Nikoś coś mi się niepodoba jakiś niemrawy może ta pogoda
 
Dziewczyny oświećcie mnie to yra jest już w szpitalu z powodu tej cholery?? Kurcze ona chyba nie zostawiła numeru tel.:-:)-(

Polka dzięki że pytasz chłopcy w zasadzie tak samo, czekamy aż zaczną działać kropelki.
 
Hej dziewczyny. Ja od rana w dobrym humorze. Co u mnie rzadkość. Dzisiaj zostajemy w domu, wieje strasznie. Jeszcze gorzej niż wczoraj. Wykorzystam ten czas na ogarnięcie w domu, a tak bo mi się chce. Buziaki dla was.
 
cc pisz to też pomogę :)

polka biorę ketonal forte i jakoś funkcjonuję a @ też dostałam we wtorek ale ja na szczęście prze chodzą ją bezboleśnie i niezauważalnie od kiedy jestem na plastrach :)

u nas dziś bunt jedzeniowy - zjada jak kot napłakał :( i kupka luźna więc stawiam na zęby chyba 3 idą

monia/B] dobrze że masz dobry humor - oby każdy dzień taki był :)

neska najważniejsze że się chłopcom nie pogorszyło
 
reklama
Witam sie i ja:) wybrałyśmy sie na mały spacer ale łeb nam o mało nie urwało i po 20 min w domu:) teraz mala spi a ja na BB:)
ciekawe jak tam z Yra??
 
Do góry