reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie!

A mi dziecko rozłożyło:-:)-( A tyle czasu był zdrowiutki, dziś okropny kaszel, stan podgoraczkowy i lekki katarek no i widac ze bidulek zle sie czuje, o 14 mamy lekarza ehhh. A pogoda paskudna.

Wam lepszego dnia życze!

Cc podeślij mi też link na konkurs to chętnie pomogę:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzia - jak taka niska temperaturka to może zęby... Fajnie ci śpi Bartuś. Do 9 to niezły czas ;). Maoja jak do 6:30 spi to aż dziw mnie bierze. No i w nocy najczęściej sie budzi o 1 i nie spi do 4, a nawet jak śpi, to od kąd zaśnie do rana to z 10 razy na cyca sie budzi. Czas oduczyć cyca...

Ajentka - moze by bańki pomogły? Nie każdy w nie wierzy, ale nam pomagały kilka razy od zastrzyków sie wybronić

Mojego Filipka też coś bierze. rano z płaczem sie obudził, marudny. Raziło go słońce, którego nie było. Oczka z czerwoną otoczką - pewnie zapalenie spojówek ma - bo on alergik. Kicha, a jak kichnie to zaczyna chrypieć
 
mrozik ja sama zdziwiona byłam ze tak długo spał,no jak ktos szaleje w nocy to sie nie dziwie ze spał tak długo,a od godzinki juz drzemkuje.Oby to na zęby,bo chumorek,apetyt ma.
 
ajentka zdrówka dla Marcelka!

Mój Franio kompletnie nie chce jeść i to już parę dni - chyba muszę mu morfologię i poziom żelaza zbadać może coś się wyjaśni...

Lecę czytać co z yra!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ajentka zdrówka dla Marcelka!

Mój Franio kompletnie nie chce jeść i to już paru dni - chyba muszę mu morfologię i poziom żelaza zbadać może coś się wyjaśni...

Lecę czytać co z yra!

moj to samo! Tylko mleko w nocy, kaszki i deserki i to tez z wielkim bolem, zero warzyw, ani obiadkow, ani zupek:( ani sloikowego ani gotowanego przeze mnie.:-(
 
Nie wiem czy Was to pocieszy ale opisze Wam Zuzkę mojej siostry.
Ma 2 latka. Waży 10,5 kg. Wcześniej, tak do 1,5 roku była wielkim niejadkiem. Teraz wcina na potęgę - mały śmietniczek ;). Waga prawie jej w górę nie idzie.
Wyniki ma dobre. Świetnie sie rozwija.
Ja też sie niepokoję że Wiki tak mało je. Sama mam chęć porobić jej badania. Ale nie ma co się zbytnio stresowac.
Nie trzeba zmuszac dziecka do jedzenia bo sie zrazi. A jak to chwilowe, to moga być ząbki. Często dzieci protestują z jedzeniem jak sie wyżynają
Polka - Ketonal i Ketonal forte sa na receptę. U mnie też tylko to pomagało na bolesne miesiaczki. W pierwszy dzień najczęsciej jeździłam na zastrzyki na pogotowie. W drugi tabletka dawała radę

Mamy z brzuszkami - widziałyście ten konkurs?
https://www.babyboom.pl/rodzina/konkursy/konkurs_brzuszkowy.html
 
Ostatnia edycja:
a mój Frano dziś manny 250ml zjadł, 2bułki z masłem,jabłko i 3:) miseczki zupy i teraz chodzi i chrupki wcina. A taka drobnica mi się wydaje :)

Ajentka to się Marcelek rozchorował :( zdrowka dla niego!!!
 
a mój Frano dziś manny 250ml zjadł, 2bułki z masłem,jabłko i 3:) miseczki zupy i teraz chodzi i chrupki wcina. A taka drobnica mi się wydaje :)
polka błagam nie załamuj mnie:-(Mój Franio wczoraj zjadł może z 1/3 porcji kaszki na noc, myślałam, że rano będzie głodny jak wilk, a on zjadł dosłownie kilka łyżeczek kaszki o 8 i już potem marudzenie, 3h póżniej wylałam całą mannę bo nie było mowy co by choć odrobinkę zjadł, jakoś udało mi się wcisnąć w niego trochę czekoladowego deserku nestle, a teraz babcia walczy z nim i ogórkową bo ja już zdrowia nie ma...
 
reklama
Polka jak to mozliwe by FRanio tyle zjadł? 2 bulki to ja bym miala ciezko wcisnąć a potem jeszcze 3 miski zupy chyba bym pękła
 
Do góry