reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

yra-3mam za Was mocno&&&&&& musi być dobrze,wierzę w to z całego serca:****
asia-WITAJ,i ogromne gratki ,kurcze podziwiam czwórka to już niezły wynik:)

eh od kąd córka stała się dwónożnym obywatelem, kiepsko mi w dzień sypia, za to padła już o 18:15:)wasze też miewają kłopoty z dziennym sypianiem??
 
reklama
Kasia moja też się bała wagi. I w ogóle to teraz było szczepienie w rączkę i strasznie źle było mi ją utrzymać, tak się wyrywała.
Następne szczepienie na początku września.
 
Kasia moja też się bała wagi. I w ogóle to teraz było szczepienie w rączkę i strasznie źle było mi ją utrzymać, tak się wyrywała.
Następne szczepienie na początku września.
Kurde różnie z tymi szczepieniami. My mieliśmy w udo i następne szczepienie na początku sierpnia :) a byliśmy wczoraj :) co do wagi mój uleżal ale miara była be i nie chcial.
No kochana to się taraz za Olą nabiegasz :) :) :) gratuluję :)

A u mnie śpią ładnie dzieciaki :) Franko zrobił się taki mądry . Jak zrobiłam kolacje starszym to pobiegł po butelkę swoją a pizamie już był żebym czasem o nim nie zapomniała :) hi hi Mówię do niego manne zrobić a on lekko kiwnął główką i mrugnął oczami :) tak mnie rozczulił :)
 
Ostatnia edycja:
marti moja Kinga też ostatnio nie bardzo może usnąć w dzień. Nawet spacer na nią nie działa. Wcześniej to tylko do wózka ją włożyłam i już spała.

Z tymi szczepieniami to może zależy czy są 5 w 1 , 6 w 1 czy te darmowe.
 
yra trzymam kciuki, musi być dobrze i będzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&

kochane umieram tak strasznie boli mnie głowa że ledwo widzę na oczy- jutro wszystkim odpiszę :)
spokojnej nocki :)
 
Dzięki dziewczyny :-)

Ta czwórka to nie mój pomysł ale jak dają to biorę :-D

Muszę też Dominikę na szczepienie zapisać ale na razie zasmarkana to nie bedę nawet dzwonić. teraz jest ostatnia dawka skojarzonej, prawda? a po 16tym miesiącu mmrII? czy odwrotnie?
 
jesli dawalas to 3 w 1 to teraz mmr czy jakos tak , bo ja "inteligentnie" poszlam po recepte a pani doktor mowi mi ze teraz nieplatna szczepionka - rozyczka, swinka i coś jeszcze a ta ostatnią dawke tej skojarzonej daje sie po roku od 3 dawki. a jesli miałas 6w 1 czy 5 w 1 to nie wiem.

U mnie wiatr jakby halny ;)
 
reklama
faktycznie różnie z tymi szczepionkami. my tydzień temu miałyśmy mmr i pneumo, a za miesiąc meningo i spokój do 4-5 roku życia :-) jeszcze myślę nad płatną ospą.
 
Do góry