reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Moje słoneczko spi,troche sie wyszalało,a ja korzystam i jestem na BB:)Pogoda cos sie poprawia,moze jutro ciepło bedzie to chociaz na balkonik wyjdziemy.No my butki chcemy Bartusiowi kupic jak M bedzie,do wózka musi miec;)
 
reklama
nesiaa nie nocnik, a nocki :))) probuje wszystkich metod mozliwych, zeby Mlody choc troche spal, bo dalej potrafi sie budzic co godzinke :(

ionka to owocnych zakupow!

a ja online, chlopaki na spacerze, w koncu przestalo padac...

zainstalowalam nowego explorera na komputerze i nie moge sie oswoic z tym dziwadlem
 
yraKochana Gratuluję Franusia !!! Trzymaj się dzielnie!!! Dojdziesx do siebie to pochwal się synkiem:) ciekawe jak Jaś zareaguje :)

A ja dziś po lekarzach jeździłam. Ale to na ts.
Franko nie spał dziś wcale przez cały dzień:(
muszę się pochwalić że sama się jeszcze z Pitow nie rozliczyłam ale robiąc pity innym zarobiłam już 200zł :) bo poprostu robię to "co łaska". He he. Idę Was nadrobić :)
A potem aerobic :)
 
u nas cycuch jak u blu ;) oboje to lubimy ;) kiedy chce to podchodzi i szczypie mnie w dekold ;)) u nas cycek troche za smoka robi , bo zasypia przy nim, jak np. sie uderzy to cyc i od razu spokoj. Najlepiej jest jak wracam z pracy - wtredy jak mnie zobaczy to odrazu biegiem do mnie i placz , nawet przebrac sie nie emoge ;)
 
Heronek podziel się tymi radami, gdyż ja już straciłam nadzieję że kiedykolwiek przespie całą noc. U nas coraz gorzej , ładnie śpi 2 godziny po zaśnięciu a potem cyrki. Nawet 2-3 razy w ciągu godziny się budzi, dopóki nie dostanie mleka. Po butli uśnie na 2,5 h i znowu cyrki. Już nawet się przestałam na to złościć, przyzwyczajam się chyba. Mąż na treningu więc zaraz sama idę szykować dziecko do spania.
 
Hej.
Wrocilam z pracki zagladam i sie poplakalam.

Yra gratulacje malenstwa.Jest duzy to niedlugo was wypuszcza.Czekam na zdjecia.

A moj maly dzis mnie wymeczyl bo musialam wziasc go do lozka bo poplakiwal i tlukl sie po lozeczku.I co nie wyspana jestem bo robil to samo w lozku tylko jeszcze musialam uwazac zeby nie spadl.Wszystko mnie boli.No i jak nigdy od 6 pobudka.Teraz wrocilam do domu odebralam go od T i po drodze padl ciekawe do ktorej pospi.
A ja zaraz po core do szkoly,syn w domu bo dostal wirusowke i caly obsypany.Pol klasy podobno przechodzi.Niedawno miala to moja cora co myslalam ze to rozyczka. Ale spoko bo nie swedzi i trwa kilka dni.Nawet w piatek pani dyrektor szkoly napisala do rodzicow list zeby sie nie martwic bo to juz epidemia w szkole ale ze przechodzi sie to spokojnie i bez skutkow ubocznych tylko dziecko musi posiedziec w domciu.Wiec syn przeszczesliwy(nintendo i komp w ruch)
Ajapopijam kawke bo zaraz zasne.W pracy nieprzytomna bylam.
 
reklama
Nesiaa myszowata zdrówka życzę Wam dziewczyny!!
Blu , marela jak wy to wytrzymujecie?? Moze dlatego ze wróciłyscie do pracy i wasze dzieci nie domagaja cycka non stop - na każde zło i kazdy zły humorek!! Ja tez uwielbiam karmic mała ale jak od miesiaca nauczyla sie zasypiac przy cycku jest to dla mnie po prostu masakra!! Moje piersi są wyssane do szpiku kości a ona mieli je dalej w ustach i mnie to przeraza bo boli okrytnie:/ efektem tego dzis byla bez piersi cały dzien-mi zrobily sie az gule i mała tak zassała sie z przywyczajenia ze zdoi mnie i pociumka sobie że aż ulała 2 razy bo tyle pokarmu było:D musze ją chociaz 1 raz w ciagu dnia dostwiac ale nei w porze spania !! i podobnie jak u ciebie Marela moja potrafi w minutę usnąć przy cycku ale nei takim kosztem:/

a ja zrobiłam dziś czystki w szafie małej poprałam za male ciuszki-boziu ilośc ubran jej mnie przeraża!!! wiec musze poprasowac i poodkładac na przyszłe rodzenstwo :)

milej nocki
 
Ostatnia edycja:
Do góry