reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może się wkońcu poznamy :):):):)

eh i zostalam sama...Wojtek pojechal juz dzisiaj do Kiel...a mi tak jakos smutno:(
 
reklama
Marthusiu no nie tak calkiem sama , jestes ze swoja kruszynką , a tak wogole to jak sie czujesz i radzisz sobie w nowej sytuacji???
 
no calkeim sama to nie:) mam maluszka i bb ;D a ogolnie jest dobrze. pare dni temu mala dolinka mnie dopadla, ze znowu wszedzie mnie pelno, we wszystko sie angazuje itp. a nie wiadomo jak sie skonczy...ale staram sie byc dobrej mysli:)
 
tak trzymaj , musisz byc silna i przedewszystkim nastawiona optymistycznie , wiem , ze malenstwo dodalo ci skrzydel i nowej energi , ale wiedzac co moze byc musisz 200 razy bardziej dbac o siebie , zadnych nauk do nocy , chociaz wiem ze sesja sie zbliza .....
Marthusiu naprawde dbaj o siebie i o dziecko , wierze ze juz niedlugo bedziecie sie ciesyc malenstwem , a masz jakies przeczucia co do plci ;)
 
przeczuc jak na razie brak:) moze za wczesnie jeszcze. sesja juz w trakcie, ale staram sie oszczedzac, wazne, zeby zaliczyc wszystko, juz mi az tak bardzo na ocenach nie zalezy. maluszek wazniejszy:)

a Ty jak sie czujesz?
 
masz racje maluszek wazniejszy , ja czuje sie bardzo dobrze , zadnych dolegliwosci oprocz bolacych plecow wieczorami i skopanego brzucha od mojej baletnicy , jeszcze pracuje ale tylko do 30 czerwca

chcialam cie zapytac jak to bedzie jak urodzisz???? bedzie to w polowie semestru , wiec co z zajeciami ??? maluszek napewno bedzie absorbujacy?!!!
;D
 
wiesz, sama jeszcze o tym nie myslalam. ale bardzo mozliwe, ze wezme dziekanke, ze wzgledu na maluszka i na nasz wyjazd. Wojtek podpisal kontrakt i przez rok na pewno bedzie w Kiel. chociaz myslalam tez o tym, zeby wrocic i dokonczyc ten rok tutaj, miec juz licencjata.tylko bylabym zdana na siebie, rodzice w Hamburgu, Wojtek w Kiel. ciezka decyzja., ale raczej zdecyduje sie na urlopik.ale mysle, ze dopiero od stycznia, jak juz maluszek sie urodzi, zeby spedzic z nim ten [pierwszyrok, a w pazdzierniku wroce do Poznaniai choc jeden semestr zalicze z 3 roku:)
 
uwazam , ze powinnas wziasc dziekanke , ale to tylko moja opinia i nie kazdy moze sie z tym zgodzic , dla dziecka ten pierwszy rok jest bardzo wazny, mam nadzieje, ze tylko bedzie ci sie chcialo wrocic do szkoly po tym czasie ...jeszcze raz uwazaj na siebie i traktuj sie z podwojna ulgą
Marthusiu z calego serca zycze powodzenia
 
dziekuje bardzo:)

jeszcze troszke czasu mam, zeby to przemyslec, ale tez wydaje mi sie, ze to najlepsze rozwiazanie i Wojtek tez jest podobnego zdania:)a ja sama chcialabym jak najwiecej czasu spedzic z naszym maluszkiem, patrzec na pierwszy usmiech, pierwsze zabki, pierwsze kroki:)po prostu byc z nim jak najdluzej.
 
reklama
Do góry