reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mutacja pai 1 i mthrf

Super, że jest u Ciebie wszystko ok:) Ja właśnie jestem po 2 ciążach obumarłych, jedna i druga w 6 tyg obumarła, i tak się boję zajść w trzecią, że znów będzie to samo dlatego zalogowałam się na tym forum żeby się czegoś dowiedzieć. Myślę, że powodem moich niepowodzeń jest właśnie nieprawidłowy wynik trombofilii. Ja zachodzę w ciążę przez inseminację więc chyba już będę musiała zastosować heparynę od dnia inseminacji
Ja mając jedynie PA I od dwóch genetykow nie dostałam ani acardu ani heparyny. To dzięki dr Janosz wszystko. Bo dała mi cały zestaw. Steryd, heparyne, acard, wlewy ;) I za 3 razem się udało. Uwierz mi też się bałam. Naprawdę. Nie miałam.juz siły. Ja straciłam pierwsza w styczniu 2019 a druga w czerwcu 2019. Równo pół roku po sobie. W 10 i 8 tc. I wkurzylam się. Wyjechała na wakacje. Żadnych leków nie brałam. Bawiłam się, opalalam, drinki piłam i poluzowalo wszystko. Okazało się że wpadlismy po staraniach. Bo nie miałam.keszcze zielonego światła po drugim poronieniu. ( A miałam dwa cykle z torbirlami) 🙂 Teraz już jest u mnie 26tc i powoli się uspokajam. Początki były ciężkie.
Poczytaj forum. Porob badania. Abys miała pewność jakie leki dostaniesz. ! 🙂
 
reklama
Sorki trochę głupio spytałam czy przez całą ciążę brałaś te leki, rozumiem, że jesteś obecnie w ciąży:) nie doczytałam wcześniej

Kiedyś przez czyjeś niepoprawne badania uważano, Że kwas acetylosalicylowy jest szkodliwy w ciąży. Jednak najnowsze badania wskazują, że jest zupełnie inaczej, oczywiście, jeżeli przyjmuje się go w niewielkich dawkach. Spróbuj jeszcze doczytać ,bo jest szereg artykułów na ten temat.
 
Ja mając jedynie PA I od dwóch genetykow nie dostałam ani acardu ani heparyny. To dzięki dr Janosz wszystko. Bo dała mi cały zestaw. Steryd, heparyne, acard, wlewy ;) I za 3 razem się udało. Uwierz mi też się bałam. Naprawdę. Nie miałam.juz siły. Ja straciłam pierwsza w styczniu 2019 a druga w czerwcu 2019. Równo pół roku po sobie. W 10 i 8 tc. I wkurzylam się. Wyjechała na wakacje. Żadnych leków nie brałam. Bawiłam się, opalalam, drinki piłam i poluzowalo wszystko. Okazało się że wpadlismy po staraniach. Bo nie miałam.keszcze zielonego światła po drugim poronieniu. ( A miałam dwa cykle z torbirlami) 🙂 Teraz już jest u mnie 26tc i powoli się uspokajam. Początki były ciężkie.
Poczytaj forum. Porob badania. Abys miała pewność jakie leki dostaniesz. ! 🙂
A jakim specjalistą jest ta pani dr Janosz, ginekologiem czy genetykiem? Gdzie ona przyjmuje, w jakim mieście? Bo ja właśnie szukam jakiegoś lekarza, mój ginekolog kazał mi iść do genetyka ale nie znam żadnego. Mieszkam w Częstochowie a Ty w Katowicach to w sumie nie daleko.
 
A jakim specjalistą jest ta pani dr Janosz, ginekologiem czy genetykiem? Gdzie ona przyjmuje, w jakim mieście? Bo ja właśnie szukam jakiegoś lekarza, mój ginekolog kazał mi iść do genetyka ale nie znam żadnego. Mieszkam w Częstochowie a Ty w Katowicach to w sumie nie daleko.
Dr Janosz jest ginekologiem poloznikiem immunologiem. Zawsze kieruje do genetyka w Rudzie śląskiej. ;) ale dr Janosz ma teraz ograniczone wizyty. ;) jest też sporo dziewczyn z Częstochowy ale nie pakiet gdzie jeździły. ;/
 
Ja mając jedynie PA I od dwóch genetykow nie dostałam ani acardu ani heparyny. To dzięki dr Janosz wszystko. Bo dała mi cały zestaw. Steryd, heparyne, acard, wlewy ;) I za 3 razem się udało. Uwierz mi też się bałam. Naprawdę. Nie miałam.juz siły. Ja straciłam pierwsza w styczniu 2019 a druga w czerwcu 2019. Równo pół roku po sobie. W 10 i 8 tc. I wkurzylam się. Wyjechała na wakacje. Żadnych leków nie brałam. Bawiłam się, opalalam, drinki piłam i poluzowalo wszystko. Okazało się że wpadlismy po staraniach. Bo nie miałam.keszcze zielonego światła po drugim poronieniu. ( A miałam dwa cykle z torbirlami) 🙂 Teraz już jest u mnie 26tc i powoli się uspokajam. Początki były ciężkie.
Poczytaj forum. Porob badania. Abys miała pewność jakie leki dostaniesz. ! 🙂
Czesc;) mozemy przejsc na meila tez chodze do Pani doktor Janosz i tez niestety po 2 poronieniach i mam mutacje pai i mthfr i immuno tez nie bardzo
 
reklama
Hej ☺️ czy jest może tutaj dziewczyna która jest w ciąży z mutacją Pai1 i Mthfr lub dziewczyna której udało się szczęśliwie donosić ciąże ? Pytam bo aktualnie jestem w ciąży i strasznie panikuje .. jestem po 2 poronieniach i nie radzę sobie ze stresem .. cały czas mam wrażenie że coś jest nie tak.. jestem w 8 tyg wydaje mi się że objawy ciążowe ustały tzn piersi nie bolą mnie tak jak wcześniej .. mdłości mam w sumie tylko wieczorem i to nie duże .. jak było u Was ?
 
Do góry