reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

mnie w pierwszej ciazy przybylo 28 kg, ale mialam problemy z cisnieniem. Ciezko bylo:-DMam nadzieje, ze tym razem sytuacja sie nie powtorzy, bo mi kregoslup padnie;-)
 
reklama
ja mam 172 cm i ważę 55 kg. Troszkę sobie pozwalam na jedzonko, a nie chciałabym przytyć 30 kg i potem to gubić, więc się muszę ogarnąć z tym jedzeniem ;-)
 
mnie w pierwszej ciazy przybylo 28 kg, ale mialam problemy z cisnieniem. Ciezko bylo:-DMam nadzieje, ze tym razem sytuacja sie nie powtorzy, bo mi kregoslup padnie;-)

Ja wybrałam sie wczoraj do fizjoterapeuty, zrobiłam dokładne badanie stóp i postawy, zamówiłam specjelnie dla mnie robione wkładki ortopedyczne do butów, to zapobiega bólom kręgosłupa.warto zainwestowac. :)
 
Ja wybrałam sie wczoraj do fizjoterapeuty, zrobiłam dokładne badanie stóp i postawy, zamówiłam specjelnie dla mnie robione wkładki ortopedyczne do butów, to zapobiega bólom kręgosłupa.warto zainwestowac. :)

dzieki za porade:tak: mialam przez ortopede dobierane w czasie ciazy sandalki. Wtedy czulam sie ciezko, kregoslup na ostatni miesiac odmowil posluszenstwa i w sumie duzo lezalam. Jestem zla, bo juz teraz na poczatku mnie boli:no:
 
Ja przed ciążą ważyłam 58,6 kg, następnie podczas pierwszego badania i ważenia 59,6 kg przed chwilką się sama ważyłam i 60 kg na czczo:p Moja Mama ze mna w ciąży przytyła 30 kg wiec z pewnością u mnie będzie podobnie. W dodataku i Mąż i ja jestesmy wysocy, ja mam 175 cm a Mąż 183 cm wiec Dzidzia malutka raczej nie będzie :) Pozdrawiam Stycznióweczki:)
 
Ja w poprzedniej ciąży startowałam od 55 kg i przytyłam 13. Szybko spadły i już po 2 czy 3 miesiącach ważyłam 53. Tą ciążę zaczynałam od 52, ale już ważę o kg więcej i obawiam się, ze przytyję sporo, bo dużo na razie jem:-( Oby dało sie to później szybko zrzucić.
 
reklama
Do góry