reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

reklama
Noooo, ja tez w sumie moge zrzucic na Dukana. Bo zaszlam w ciaze w trakcie odchudzania wiec teraz moze byc efekt jojo.
Moze i tak po trosze jest, ale to ze glodna jestem non stop, to juz inna para kaloszy :-)
 
Jak ja zazdroszczę tym, które mogą żyć bez słodyczy i innych zachcianek! :dry: U mnie jest strasznie. Staram się ograniczać (słodkie szczególnie) ale mi to nie wychodzi, najgorzej jest wieczorem. Poza tym na okrągło mogę coś jeść :wściekła/y: Zaczęłam się ważyć, mam zamiar co tydzień o tej samej porze stawać na wagę. Na wagę u gina nie patrzę, tylko na swoją, bo jest spora różnica co mi się nie podoba :)

Ze 2 miesiące przed ciążą zaczynałam Dukana. Wytrwałam tylko tydzień. Nie dość, że schudłam tylko 0,5 kg to strasznie źle się czułam i sobie odpuściłam. Dla mnie najlepszą dietą zawsze była taka do 1000 kcal/dzień. Teraz to nie wiem ile razy więcej jest tych kalorii, ale bardzo dużo!
 
Geniusia wszystko nadrobisz:) przynajmniej tego Ci życzę:)

Ja od kilku dni nie wchodze na wage...jem raczej mało, ale czuje sie tak strasznie ociężała i napuchnięta...normalnie SŁÓŃ...Ale nie ma co narzekać - mam co chciałam;)
 
reklama
Geniusia tez Ci zazdroszczę, ja mam apetyt na wszystko, ale staram się jeść rozsądnie :-) (a staram to kluczowe słowo hihi)
Paluszek ja od kilku dni mam to samo, wczoraj jak wróciłam do domu to stopy miałam jak banie, pewnie przez upał i obcasy, ale normalne to to nie jest
 
Do góry