reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maleńkie Urodzinki

Asia21.......u nas pewnie jednak 4 w jednym ......urodzinki patrynia .....dzien kobiet ....a ze moj maz urodził sie 8 marca to szczegół:):):)......no i nowe mieszkanko:):).....wszystko sie składa na jeden termin:)
 
reklama
jutro pierwsza impra. tort zamówiony, dekoracje przyszły. a reszta w proszku i to bardzo miałkim :-D :szok:

zaraz lecę sprzątać
 
dziewczyny a ja wkurzyłam sie wczoraj na maksa
pytałam was o alkohol i tak tez postanowilam szmpan badz winko po lampce dla kazdego na poczestunek
i wczoraj chcialam zakomunikowac moim rodzicom
mowie do taty zeby nie planowal stawiac flachy dla emi bo ona sie z tego nie ucieszy ze to impreza dla niej i nie bedzie chlania
zaczal sie ze mna wyklucac zebym sobie o 14 zrobila dla dzieci a wieczorem prawdziwa impreze:wściekła/y: nawet nie moge sama zaplanowac urodzin mego dziecka powiedzieli z moim bratem ze i tak bedzie wodka bo sami postawia a mnie wyć sie chce mam zero do powiedzenia jakbym ich zarosila do mojego mieszkania byłoby zupelnie inaczej poradzcie co mam zrobic juz widze super urodzinki zachlane gęby:zawstydzona/y:
 
kasiula matula - qurcze no współczuje ci takiej postawy dziadka przecież to Twoja decyzja pogadaj z nim na spokojnie -powiedz , że zależy Ci na tym i wogóle. A może twój mąż się wstawi za Tobą!!!

ja kupuje szampana symbolicznie po lampce przy torciku. Torcik też już zamówiony samochodzik ;-) no i bedą dwie imprezki - dwa razy szykowanie :-) raz rodzinka w środe - drugi raz w sobote imprezka dzieciowa

tylko jeszcze musimy wyzdrowieć hehehe

Tatuś pojechał właśnie zaprosić dziadków na roczek pewnie bedzie obraza bo Kubuś nie zaprosi ich osobiście - oczywiście nieważne , że jest chory od Nowego Roku i nikt go nie odwiedził i nie zapytał jak się czuje, ale takie zaproszenie przez tate bedzie wielkim nietaktem heheh - leje na to - jak ich nie będzie to żadna strata
 
Kasiula matula - ja bym chyba nie wytrzymała i zrobiła awanturę.W końcu to święto Twojego dzieciaczka i to ty wybierasz formę świętowania.Niestety są ludzie dla których nie ma zabawy bez wódy,nawet dziecięcej imprezy:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: . Lamkpa szampana OK,ale wódzie mówimy stanowczo-NIE.Mam nadzieję,że uda Ci się impreza według Twojego planu.Trzymamy kciuki.
aqua1-23-u nas ten sam problem,tyle,że z teściową.Ostatnio widziała wnuka w Boże Narodzenie,bo musiałam ją zaprosić na Wigilię ze względu na mojego mężą /tak to siedziałaby sama w domu,bo z córka też jest poklócona/.No a teraz zbliża się roczek Kacperka i też będziemy musieli zaprosić "babcię".Co z tego,że widziała wnuka 5 razy w życiu.Mieszkamy od siebie ok.500m.:tak: :tak: .No ale cóż,są ludzie i ludzie...
 
Donatella to i tak dużo razy widziała swojego wnuka. Moja widziała wnuczkę 2 razy :-) . Faktem jest, że odległość między nami to ok.600km:-) (i całe szczęście:szok: )
 
Ja też planuję imprezkę urodzinową. Zaproszę teściów, szwagierkę i brata z rodziną. Więcej rodziny nie mam, w mieście (mieszkamy tu 3 miesiące) jeszcze nikogo nie znam. Też chyba będzie tylko na słodko + szampan. Balony obowiązkowo.
Może popajacujemy z mężem i się przebierzemy na kolorowo ala klauny.
Torcik chciałabym zrobić osobiście, żeby Stasiek mógł zjeść, tylko nie znam żadnego dobrego przepisu. Motylek jest w rezerwie, ale może znacie jakiś lepszy przepis?
 
Kasiula, nie ulegaj :-) Popros, żeby ci, którzy chcą popic zrobili sobie "poprawiny", ale nie w dzień urodzin. To ma być Wasze wspólne swięto. wszyscy macie się cieszyć!!!

U nas tez bezalkoholowo, choć ja bym sobie wydudniła cosik... (w przeciwieństwie do reszty rodziny :-D:-D:-D)
 
reklama
kasiula oj widze twoja zlosc............i jakos nie widze zeby im sie odwidzialo juz sobie postanowili.....................musisz wykombinowac jakies 3 rozwiazanie o ile jest-bo tak albo ty albo oni beda niezadowoleni i imprezka roczkowa nie bedzie fajna a atmosfera musi byc wspaniala-ty,emi i tatus musza czuc sie dobrze-a moze po wszystkim maz ich gdzies zaprosi na piwko?
kinga a wyzlob sobie.............................karmi :-)
 
Do góry