reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maleńkie Urodzinki

My też nie szykujemy prezentu , wystarczy, że rodzinka nie przyjdzie z pewnością z pustymi rękami:tak: Tort zrobi moja mama a my postaramy się, żeby było wesoło i przyjemnie:-)
 
reklama
Witajcie Marcowe Mamusie:)
Mam pytanko, macie jakis pomysl/przepis na tort na pierwsze urodziny?
Cos bez cukru, ze skladnikow ktore nasze maluchy moga zjesc
Kasia
Bede bardzo wdzieczna za podpowiedzi
 
Ja dzisiaj upiekę na próbę tort.Jak się uda to na urodzinki zrobię sama,według pomysłu jak w linku :-)tylko przełoże innym kremem .Zobaczcie jakie inne mamy są zdolne:) Wielkie
 
tort bardzo fajny ale ja jestem antytalent jeżeli chodzi o pieczenie ciast więc nie bede się stresować że znów coś niewypali i zakupie gotowy torcik
 
Ivka tu jest kilka pomysłów na zabawy z dzieciaczkami w różnych grupach wiekowych:) Myślę że najciekawsze to tor przeszkód dla raczkujących dzieci albo zabawa z bańkami mydlanymi:) onet.pl - Niemowl
 
ja znalazlam prześliczne gotowe torty i taki tez kupie z krolewnami misiami lub innymi pstaciami z bajek
tyez zastanawiam sie nad atrakcjai zabawowymi ale nie wiem:confused:
 
reklama
hmm, u nas prawdopodobnie nie bedzie innych dzieci :-( powod: starzejaca sie rodzina. albo dopiero co dzieciaki sie maja rodzic, albo jeszcze kuzynostwo jest za male (4,5 mies.). wiec w tym roku ten problem z doborem zabawy ograniczy sie tylko do bartusia ;-) za to w przyszlym roku, jak nas obsupie dziecmi... hoho, to nie nadaze lapac szklanek, talerzy i innych rzeczy na stole ;-)
 
Do góry