reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maleńkie Urodzinki

reklama
kasiula super ten pomysł z urodzinami .......jezeli masz mozliwosc i warunki to zrob Emi urodzinki i oczywiscie jak najwiecej fotek zeby miala pamiatke .....
kasiula apropo takiego gadania ze bobas nie bedzie nic z tego wiedzial..........to szkoda sie przejmowac i lepiej robic swoje .......:):)
ja jak szłam z patrykiem do mikolaja zeby mu zrobic zdjecie i pokamerowac go troszeczke to tez mi duzo osob mowiło ze szkoda mojego zachodu bo bobas nic z tego nie wie .............jja i tak poszlam i nie załuje ......teraz Patrynio bedzie mial super pamiatke!!!!:):)
nie wiem jak u nas bedzie z tymi urodzinami .....bo wtedy szykuje sie nam przeprowadzka ......ale CIACHO jakies bobasowe z świeczką:):) i baloniki napewno beda ....mama chrzestna tez ....a reszte to sie okaze:):):)
 
Ja też myslę o małej imprezce:-)
rodzice jedni i drudzy, rodzeństwo moje i męża z rodzinami no i moja babcia i chyba tyle
tort pewnie mama zrobi :tak:

azik ja też nie widzę urodzin Piotrusia...
 
Oczywiście robimy imprezkę. Tym razem w domu. Po mszy za roczne dzieci do domku, poczęstunek, torcik obowiązkowo. Dziewczynki miały to dlaczego nie mały:-)). W dzień jego roczku (wypada w czwartek a wyprawiać będziemy w sobotę, bo wtedy jest msza za dzieci roczne) i tak będziemy świętować bo to Dzień Kobiet. Oj biedny ten mój mąż wszyscy w domu będą mieli święto tylko nie on. Ja i dziewczynki dzień kobiet a Dorianek roczek :-))
 
Tylko mnie tez meczy to ze nie wiem jak to zorganizowac mam kolezanke z synkiem w wieku emi i chce ja zaprosic zeby emi miala towarzystwo mam kuzynke tutaj z synkiem mlodszym ma 5 mies i ez chce zeby byli ale mam tu tez inna rodzine i zeby wszystkich zaprosic byłby pełny salon a ja planowalam mala imprezke zeby bylo mijsce na zabawe dla emi
i teraz jak zaprosze kol to glupio rodziny nie zaprosic a dwie imprezy odpadaja juz teraz mama na mnie krzywo patrzy ze chce wydac kase na darmo a ja zrobie dwie to juz chyba nie zamknie buzi do nastepnych urodzin;-)

Noi sama nie wiem a maż mi pomaga mowiac rob jak chcesz:baffled:
 
My tez dwie imprezki planujemy jedna w Irlandii a jedna w Polsce, bo akurat przylatujemy dzien przed urodzinkami na wielkanoc! Tu Ella ma duzo malych kuzynow (samych braci i siostr ciotecznych ma szescioro!!:szok: ) wiec imprezka bedzie bardziej "dzieciowa":-D , a w Polsce ona jest jedyny bobasek wiec imprezka bardziej "dorosla".;-)
 
my pewnie tez bedziemy musieli zrobic dwie imprezy lub jedna w jakiejs restauracji (sprzatania przynajmniej nie bedzie) bo wszyscy sie w domu razem nie pomiescimy
co do tortu to myslalam o jakim torciku z zdjeciem Lenki
tez nie wiem co mamy jej kupic na 1 urodzinki :confused: :confused:
na pewno nie obedzie sie bez zwyczaju 1 urodzinkowego tzn pokazuje sie dziecku kikla roznych przedmiotow np grzebien rozaniec kieliszek banknot i dziecko sobie wybiera i ten ktory wezmie w reke jako pierwszy mowi cos podobno o przyszlosci dziecka (mam nadzieje ze Lenka nie wybierze rozanca ani kieliszka :-D :-D :-D )
 
tak wybieranie kieliszka rozanca czy banknotu obowiazkowo:tak: u na stez

zauwazylam ze dzieci czesto wybieraja rozeniec nie ze wzgledu na swoja przyszlosc a ze wzgledu na to ze to fajne koraliki ;-)

a z prezentem tez mam dylemat
znalazłam fajne bronsoletki dla dzieci ale chrzestna miala jej kupic i nie wiem czy jak nie pojedziemy do PL to moze wyskoczyc z prezentem

drugi pomysł to jakas wypasiona zabawka
albo taki maly zwierak bujany widzialam tu koniki tygryski taki jak typowy kon na biegunach tylko malutki
 
Roczek KArola wypada w niedziele, na pewno wiec specjalnie zamowiona msza w tym dniu (znajomy ksiadz - przyjaciel rodziny sie o to postara :-)) pozniej obiadek z rodzinka, prababcia Lola, dziadki (ciekawa jestem czy tym razem tescie sie pojawia), chrzestni, no i my to jest razem 11 doroslych i 4 dzieciaki, Lolo 5ty. Mam nadzieje, ze pomieszcze ich wszystkich u siebie, bo nie bardzo widzi mi sie roczek w restauracji. Tort obowiazkowo, i tak jak magdalenkab, chycialabym tort-samochodzik:-D i zastanawiam sie czy samej sie tego nie podjac :-p Balony oczywiscie tez beda :tak:

Prezent, hmm, z tym bedzie problem, od chrzestnej dostanie to: odpychacz jeżdzik z KUBUSIEM robi BAŃKI CUDEŃKO (145761295) - Aukcje internetowe Allegro
i ja sama nie wiem czy jest sens kupowiac wiecej zabawek, bo i tak po chwili ida w kat, mam wiec problem :confused:
Druga imprezka bedzie dla znajomych z dzieciaczkami, takie mini mini party :)
 
reklama
poprawiłam zdjęcie...

ja prezentu nie kupuję - zabawek ma dosyć, prezenty dostanie od dziadka i chrzestnych - więc ja oszczedzam - choć kusi :)

ale biorac pod uwagę że już teraz jestem pod kreską... a tu jeszcze 1,5 tygodnia zycia to jakoś mi się nie widzi że w lutym będzie lepiej :(
no chyba że w totka wygram :)
 
Do góry