reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

moja Oliwka nie płacze zbytnio ale za każdym razem gdy robi kupkę a nawet częściej ma twardy brzuszek strasznie się pręży czerwieni i stęka co to czy to kolka?
 
reklama
beatko-to chyba nie kolka, kolka nie ma raczej nic wspólnego z robieniem kupki, po prostu chyba jej ciężko wychodzi

u mnie przestał na małego działać proszek troisty, a czopek glicerynowy działa dopiero po godzinie, boję się, że i to przestanie działać.....
na razie kupy jak nie robi ponad dobe to daję czopek, ale ile można?!
 
dzięki ewan ale co to w takim razie bo kupki robi ze 3 dziennie boje się że to coś innego czy to przez mój pokarm staram się nie jeść nic wzdymającego

i bardzo dużo pruta często i głośno
 
jak puszcza gazy to już połowa sukcesu!
popróbuj z dietką ale to może nie minąć, po prostu trzeba przeczekać chyba... :( :(
 
Pysia no to ciesze się że pomogło
kasia Kucińska - spróbuj Lakcid i Debridat - u nas trchę pomogło.
A Infacol i Espumisan, Esputikon to to samo (Simetikon)
 
beatko-chyba najbardziej to nie wolno przesadzac z mlekuem i przetworami.... ja na razie jem wszystko, a za nabiałem nigdy nie przepadałam wiec problem z głowy, nie pij gazowanych napojów
 
ja polecam picie kompotow i tylko tego:)) ewentualnie woda, zadnych herbat, kaw i sokow
 
reklama
Do góry