reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Porody Lutowkowe....

susumali

mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
1 Październik 2006
Postów
6 146
W zwiazku z radosna wiadomoscia o narodzeniu sie pierwszego lutowkowego Dzieciatka, otwieram niniejszym watek, gdzie opisywac bedziemy nasze porody LUTOWKOWE....:-) :tak: :-D
 
reklama
Ja zostalam skierowana do szpitala , poniewaz mojemu lekarzowi niepodobalo sie ktg (bylo tetno za wysokie) to bylo 24 stycznia w szpitalu dostalam tabletke na wywolanie skurczy po 6-sciu godzinach nastepna a tu dalej nic . 25 stycznia dalej tabletki co 6 godzin i dalej nic.26 stycznia zdecydowali o kroplowkach o 9.26 zaczeli mi ja podawac no i w koncu sie ruszylo.Do 5 cm szlo powoli ,wzielam znieczulenie zzo , 10 minut pozniej mialam juz 7 cm i polozna zdazyla tylko wyjsc za drzwi jak dostalam skurcza partego ,mowie mezowi lec po polozna bo to juz a on siedzi i patrzy na mnie jak na wariatke i mowi ze przeciez przed chwila bylam badana i jescze 3 cm ale tak sie na niego wydarlam ze polecial polozna przyszla i zaczyna mi tlumaczyc ze jeszcze czas no ale jak chce to moze mnie jescze zbadac (przedtem mi tlumaczyla ile mi jescze brakuje) jak mnie zbadala to odrazu wyleciala na korytarz krzyczec DO PORODU NA JEDYNKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzy parte skurcze i mala byla juz z nami. Nie polozyli mi jej odrazu na brzuchu poniewaz musieli ja przebadac bo to kruszynka mala 2580 gram i za wczesnie o prawie 4 tygodnie, ale okazalo sie ze jest wszystko ok i polozyli mi ja na brzuszku.
Byla najmniejsza na oddziale ale zato najglosniejsza:-D tak mowily o niej siostry na oddziale.
 
Irtasia, strasznie sie ciesze ze wszystko w porzadku z Twoja Malenka. :-) Trzymajcie sie zdrowo dziewczyny!!!!!!!!
 
irtasia, bardzo sie ciesze ze wszystkie stresy zwiazane z pomiarami usg okazaly sie bezpodstawne!! a z opisu twojego porodu wynika ze to byla bulka z maslem:laugh2:. choc pewnie wcale nie byla:tak:
 
Niby to byly tylko 4 godziny ale po 3 mialam juz dosyc dlatego wzielam znieczulenie bo myslalam ze to potrwa jeszcze 3 (przynajmniej):-D
 
AHA zapomnialam dodac ze podczas porodu prubowalam czytac gazete ale nie umialam skonczyc bo po kazdym skurczu czytalam od poczatku :-D a pod koniec to juz liter niewidzialam:-D
 
reklama
Do góry