reklama

Nasze porody Czerwcówkowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez dorotka.1, 23 Maj 2007.

1. dorotka.1

dorotka.1 doube mamy 06.07,09.10

W zwiazku z radosna wiadomoscia o narodzeniu sie drugiego juz czerwcowego Dzieciatka, otwieram niniejszym watek, gdzie opisywac bedziemy nasze porody CZERWCóWKOWE....:-) :tak: :-D

2. dorotka.1

CO BY RELACJE Z PORODóW ZNALAZLY SIE W ODPOWIEDNIM WąTKU MAM NADZIEJE ANIU ZE SIE NIE POGNIEWASZ ZA PRZEKOPIOWANIE:-):-):-)

jeszcze raz gratuluje
    Piotrus sliczny

3. reklama
  4. szopka

szopka mamy czerwcowe 2007

Coś czuję że wkrótce pojawią się nowe opisy, bo kilku osób od dawna nie ma na forum :-)

5. dorotka.1

a ja licze ze wszystkie beda takie jak u Ani g.:tak::tak::tak:

6. niuni

niuni mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

dawno Witaminki nie było....

7. izka01

izka01 mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Ania.g-serdeczne gratulacje, porod jak z bajki :-)
    Dziewczyny-no wlasnie pare osob sie nie pojawia ostatnio zbyt czesto, a do czerwca mamy tylko kilka dni, takze chyba sie zacznie juz na dobre. Poki co nie ma babek cierpiacych strasznie, na szczescie, moze te czerwcowkowe porody bede lagodne :-)

8. Ewitka

Ewitka Majowo-lutowa mama

Aniu_g super poród, a ja dziewczyny chcę was pocieszyć, że pierwszy poród też taki może być: o 3 rano obudziły mnie bardzo bolesne skurcze, o 4:15 byłam w szpitalu, rozwarcie na 3 palce, o 5:10 maluszek był na świecie - poród wyczekany przeze mnie, spóźniony prawie 2 tyg. Trzymam za was kciuki, ja już mam to za sobą i czasem tęsknię za brzusiem. Majowa mama.

9. Olla

Olla Melowa mamusia:)

Ewitko dzidzia sliczna...gratuluje mamusiu!!!

10. reklama
  11. Monika77 7 czerwiec

Monika77 7 czerwiec Fanka BB :)

Hej Dziewuszki - melduję się jako kolejna rozpakowana.
    Karolinka urodziła się 21 maja o 21.30 po 20 godzinach (ufff, to było straszne, niestety).
    Dziś wyszłyśmy ze szpitala. Więcej napiszę jak będę mogła usiąść na całej pupie ;-).

12. Blanes

Blanes Czerwiec 07', Styczeń 10'

Monia gratuluję, twój bobasek jest prześliczny
    czekam niecierpliwie na twoje sprawozdanie :-)

Poleć forum