reklama

Nasze Porody Lutowkowe....

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez susumali, 26 Styczeń 2007.

1. susumali

susumali mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

W zwiazku z radosna wiadomoscia o narodzeniu sie pierwszego lutowkowego Dzieciatka, otwieram niniejszym watek, gdzie opisywac bedziemy nasze porody LUTOWKOWE....:-) :tak: :-D

2. irtasia

irtasia Mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

Ja zostalam skierowana do szpitala , poniewaz mojemu lekarzowi niepodobalo sie ktg (bylo tetno za wysokie) to bylo 24 stycznia w szpitalu dostalam tabletke na wywolanie skurczy po 6-sciu godzinach nastepna a tu dalej nic . 25 stycznia dalej tabletki co 6 godzin i dalej nic.26 stycznia zdecydowali o kroplowkach o 9.26 zaczeli mi ja podawac no i w koncu sie ruszylo.Do 5 cm szlo powoli ,wzielam znieczulenie zzo , 10 minut pozniej mialam juz 7 cm i polozna zdazyla tylko wyjsc za drzwi jak dostalam skurcza partego ,mowie mezowi lec po polozna bo to juz a on siedzi i patrzy na mnie jak na wariatke i mowi ze przeciez przed chwila bylam badana i jescze 3 cm ale tak sie na niego wydarlam ze polecial polozna przyszla i zaczyna mi tlumaczyc ze jeszcze czas no ale jak chce to moze mnie jescze zbadac (przedtem mi tlumaczyla ile mi jescze brakuje) jak mnie zbadala to odrazu wyleciala na korytarz krzyczec DO PORODU NA JEDYNKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzy parte skurcze i mala byla juz z nami. Nie polozyli mi jej odrazu na brzuchu poniewaz musieli ja przebadac bo to kruszynka mala 2580 gram i za wczesnie o prawie 4 tygodnie, ale okazalo sie ze jest wszystko ok i polozyli mi ja na brzuszku.
    Byla najmniejsza na oddziale ale zato najglosniejsza:-D tak mowily o niej siostry na oddziale.

3. reklama
  4. irtasia

Aha zapomnialam dodac ze urodzila sie o 13.40

5. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

przynajmniej porod lekki miałas to wzamian za te nerwy w ciazy co z mala jest

6. karolina77

karolina77 mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

Irtasia, strasznie sie ciesze ze wszystko w porzadku z Twoja Malenka. :-) Trzymajcie sie zdrowo dziewczyny!!!!!!!!

7. irtasia

:-) DZIEKUJEMY:-)

8. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

irtasia, bardzo sie ciesze ze wszystkie stresy zwiazane z pomiarami usg okazaly sie bezpodstawne!! a z opisu twojego porodu wynika ze to byla bulka z maslem:laugh2:. choc pewnie wcale nie byla:tak:

9. irtasia

Niby to byly tylko 4 godziny ale po 3 mialam juz dosyc dlatego wzielam znieczulenie bo myslalam ze to potrwa jeszcze 3 (przynajmniej):-D

10. reklama
  11. irtasia

AHA zapomnialam dodac ze podczas porodu prubowalam czytac gazete ale nie umialam skonczyc bo po kazdym skurczu czytalam od poczatku :-D a pod koniec to juz liter niewidzialam:-D

12. martula25

martula25 Mama Tośki-mamy lutowe'07

eeee, to jak jeszcze miałaś siłę w ogóle trzymac ta gazetę to tak źle chyba nie było:-)

Poleć forum