reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Scoti, może jej coś jedzonko nie podpasowało. Bo to tak dziwnie jak kolki zaczynają się w 2mcu.
Magda, śliczne te czapy. Sowy też mi się podobają. Pooglądam na spokojnie i pogadamy w tedy:)
 
reklama
6mamo, zapraszam :) tylko koniecznie z przysmakiem jakimś, żeby się do Ciebie przekonała i z dużą dozą cierpliwości, bo jak już się przekona, to Cię zamęczy wymuszaniem pieszczot ;)

scoti, współczuję kolek...ucałuj małą, może ją uleczę wirtualnie ;0
 
jak byla mlodsza tez miala, potem przeszlo na pare tygodni a teraz ryk przez pol dnia, moze jedzenie ale od 3 tygodni jem podobnie a placze od tygodnia o roznych porach dnia.

Teraz dopiero mam sajgon w domu mala ryczy nie idzie jej uspokoic, a starsza jak bylam zajeta Lilly znalazla markera i wymazala sciane i fotel ze sciany zmylam z fotela bedzie ciezej. Starsza za kare nie bedzie dzisiaj ogladac bajek wiec teraz lazi za mna i powtarza przepraszam zebym wlaczyla bajki.
 
Ostatnia edycja:
Suonko, trzeba byc dobrej mysli. Ty poprawisz sobie tsh, my cos innego;-) i beda brzuszki jak ta lala:-)
Scoti, wspolczuje kolek. Starsza probuje zwrocic na siebie uwage, tak mi sie przynajmniej wydaje. Pewnie Anisiaj cos wiecej powie.
Marta, o 1 w nocy:-/ ja kiedys o 5 rano (jak wychodzilam do pracy) natknelam sie na bezdomnego spiacego na polpietrze. Smrod na cala klatke i to taki, ze az torsje braly:-(((((
Dziewczyny, fajnie, ze szybko chudniecie, ale musicie bardzo dbac o skore, bo pozniej nie skurczy sie i beda takie wory wisiec. Smarujecie sie czyms?
Magda, mi sie marzy taka elegancka kopertowka. Daloby rade?
A ja czekam na M, ktory jest w drodze po mnie:-)))))
 
U mnie m wybył na ryby,dzieciary szaleją i też mam sajgon jak u Scoti.Hehe i lenia też mam,bo mi się sprzątać nie chce!!!
Zapomniałam wam kiedyś napisać dialog pomiędzy moimi synkami najstarszym i średnim,kłócili się kiedyś o coś,w końcu w którymś momencie kiedy Szymkowi zabrakło argumentów to powiedział do Michała tu cyt. ''śmierdzi ci z pyska jak z dupy tygryska...''
Ja i Michał ryczeliśmy ze śmiechu i w rezultacie Michał skapitulował.
 
reklama
6 mamo dobre :-D
scoti :( buziaczek dla Lilly :*

mówiono mi zawsze że najzdrowiej to 1 kg tygodniowo, jakbym zjechała 6 w misiąc to byłabym szczęśliwa :)))))))))
smaruje się nivea Q10 ujędrniającym :)

kurde moje małe ma dziś niespożyte pokłady energii
 
Do góry