reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Dzień dobry wszystkim!!!
Drogie dziewczynki nastał ciężki okres dla naszej Kingi,ja zgodnie z obietnicą napisałam dla niej i dla Amelki 2 wierszyki.

Dziś małej Amelki są urodziny
Zlatują się aniołki z niebiańskiej rodziny.
Dziś też mała dziecina dostanie skrzydełka
By mogła z bliska na mamusię zerkać.

Przyjdę do ciebie w nocy jak będziesz spała
Będę twoją twarz skrzydełkiem omiatała
Nie płacz mamusiu,nie jest mi źle
Będę cię odwiedzać,pomyśl tylko gdzie.

Na znak,że mnie rozumiesz
Że nie będziesz smucić się
Puść do nieba balonik z napisem:
Jestem grzeczną mamą-Bardzo Kocham Cię!!!


To drugi wierszyk :

Czas goi rany
ja dobrze o tym wiem
Lecz moje serce
nadal krwawić chce
Bo ja twoja mama
nie chcę być sama
Więc często odwiedzaj mnie!
Pamiętam o Tobie
i tak mówię sobie
Amelko bardzo kocham Cię!!!


Amelko anielska dziecinko zapalam Tobie światełko aż do samiuteńkiego nieba!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
 
Kinga swietelko dla Amelki i buziak dla Ciebie (*) :*


My dzisiaj mamy luzniejszy dzien bo starsza w przedszkolu zaraz pojedziemy na poczte i male zakupy.

Bobo
gratuluje zapisania na silownie na poczatku pewnie bedzie ciezko ale dacie rade z M :) hehe co wczoraj podjadlas? jak chcesz miec jakies efekty to chyba bedziesz musiala ukrocic pozne jedzenie bo organizm nie ma jak tego spalic i wszystko zostanie w postaci tluszczyku potem.

U mnie -2.9kg w 31 dni, potrzebuje motywacji zeby nie podjadac slodyczy:-( bo porcji zmniejszac nie moge bo karmie ale na plus jest to ze jem regularnie 5 posilkow dziennie, pije duzo wody i herbaty nie slodzone, posilki w miare dietetyczne, orbitrek 4-5 razy w tygodniu, no tylko te slodycze:baffled:
 
reklama
Do góry