reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Ssabrinaa

Podwójna Mama ☺️
Dołączył(a)
2 Listopad 2009
Postów
4 886
Miasto
Doncaster(UK)
Kochane zakładam wątek naszych wizyt. Co raz więcej z nas zbliża się do terminu pierwszych wizyt, bądź bardzo ważnych drugich... :biggrin2:

Zapraszam do dzielenia się swoimi odczuciami, badaniami,no i foteczkami naszych fasolek itd.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie. Wszystko w porządku, dostałam zalecenia i badania do zrobienia na następną wizytę (za 5-6 tygodni). Jak nic złego się dziać nie będzie to USG mam dopiero ok 12 tc.
 
Ja ciągle czekam aż lekarz potwierdzi ciążę i niestety moja lekarka jest strasznie oblegana i muszę czekać parę tygodni na wizytę... (jeszcze 1,5) ale w tym czasie mam wszystkie badania w tym pierwsze USG malucha i mam nadzieję, że wtedy już wszystko się wyjaśni i powiedzą, że z dzidzią w porządku :)
 
Dzis po pierwszym pobraniu krwi.... I teraz tak co miesiac :baffled:


Za dwa tygodnie na USG oraz wizyte sie wybieram. No i jak sie uda to złapię kontakt z położną rodzinna która zaproponuje mi ginekologa prowadzacego ciążę. Nie chce już chodzić do tego samego co z pierwszym dzieckiem, bo kilka razy sie na nim zawiodłam. A teraz plan taki..... Znaleść gina w poradni przyszpitalnej szpitala w którym chcialabym rodzic :tak: Jednak ten kontakt jest badzo potrzebny. Mam nauczke po pierszym porodze ze jak mam na kogos liczyc to tylko na siebie :tak:
 
Witam, byłam dzisiaj u gina, w końcu zobaczyłam naszą fasolkę :) ma już 7,5mm i widziałam bijące serduszko :)
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting tak wygląda moje maleństwo-inaczej nie umiem wkleić zdjęcia-mam nadzieję,że to działa :p ciąża ma 7 tygodni :) dostałam skierowanie na badanie krwi, moczu, grupy krwi..i do zobaczenia za miesiąc..jak ja wytrzymam ten miesiąc..??
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie USG, no i mam zmartwienie bo doktorowa powiedziała,że nie widać zarodka :-( mam się zjawić za 10 dni. Podobno pole płodowe jest malutkie nie jak na 5 tydzień.
 
Mauł nic się nie martw... Wg moich wyliczeń też powinno być dalej a lekarz stwierdził, że to był 5tyd i 1d.

Powiedz pęcherzyk płodowy było widać z tego co piszesz... a rozmiary jakie??

No i w 5 tyg zarodka jeszcze nie widać... tylko pęcherzyk...
 
reklama
Aqua - ale super, gratulacje! Fajna foteczka! :-) Ja mam dylemat teraz czy iść z końcem marca (ok. 6 tydz.) czy poczekać na wizytę którą już mam zarezerwowaną (7 kwietnia)... :rolleyes: Próbuję się sama przekonać, ze lepiej poczekać do tego 7 kwietnia, tym bardziej, ze to moje urodzinki... :tak::-) Ale jakoś chciałabym zobaczyć już, że fasolka tam jest...

Mauł - spokojnie. Trzymam kciuki za następną wizytę!
 
Do góry