reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

nimfi ale USG genetyczne to jest standardowe. Reszta badan typu Pappa i amniopunkcja, sa niestandardowe.

Zwyczajowo robi sie Usg 11-14tc genetyczne po 20tc polowkowe i usg III trymestru. Na nfz sa 3 usg z przydzialu. Prywatnie mozna na kazdej wizycie.

nimfi ty mieszkasz w PL czy poza? bo w PL to standard to usg.
 
reklama
Hej babeczki!

Dziś byłam na 1. wizycie u ginki. :-):-):-) Wszystko jest w porządku, Groszek jest bardzo malutki, ale mam go na zdjęciu!!! :happy::happy::happy: Termin mam wyznaczony na 23 listopada. :-):-):-):happy::happy::happy::rofl2::rofl2::rofl2: Nast. wizyta za 3 tygodnie.

A to mój test ciążowy z dziś (19 dpo):

Zobacz załącznik 339271

:-):-):-)

A oto mój Groszek - jeszcze bardzo maleńki i naprawdę ledwo widać, ale jest! :-):-):-)

Zobacz załącznik 339272

Mam nadzieję, że wszystko u Was dziś w porządku! :happy:
 
kasiente mieszkam w Krakowie :-) A widzisz w przychodniach mi znajomych nie ma czegos takiego jak skierowanie na USG genetyczne, tylko zwykle USG w kazdym trymestrze ciazy ( w sumie 3 razy). Zreszta tak jak pisalam wczoraj na USG w niektorych przychodniach czeka sie tutaj miesiac wiec o genetycznym moge zapomniec. Do tego terminy bylyby pewnie półroczne :sorry:

Byc moze prywatnie można robić te badania genetyczne, jednak przyznam sie że dowiedzialam sie o tym teraz czytajac BB. Wczesniej nie spotkalam sie z tym terminem.
 
hej dziewczeta!

bylam w szpitalu :-( z powodu omdlenia i silnych boli kregoslupa i podbrzusza. zanim mnie przyjeli minely 3 godziny! straszna maja tu opieke :-( beta hcg jest w porzadku, ale ciaza jest o 2 tygodnie mniejsza niz z om..nie widac dzidzi i serduszka :-( nie wiadomo czy do zaplodnienia doszlo pozniej czy malenstwa nie bedzie.. mam przyjsc 5 kwietnia na kolejne usg i wtedy wszystko sie wyjasni. i tak mam szczescie, ze zrobili mi usg bo normalnie robia tylko w 12 i 20tyg.
mary-beth robilam ten sam test ;-) Patrzac na Twoje zdjecie z usg widze, ze wyglada podobnie jak moje. czy u Ciebie widac juz dzidzie i slychac serduszko?
 
kasiente mieszkam w Krakowie :-) A widzisz w przychodniach mi znajomych nie ma czegos takiego jak skierowanie na USG genetyczne, tylko zwykle USG w kazdym trymestrze ciazy ( w sumie 3 razy). Zreszta tak jak pisalam wczoraj na USG w niektorych przychodniach czeka sie tutaj miesiac wiec o genetycznym moge zapomniec. Do tego terminy bylyby pewnie półroczne :sorry:

Byc moze prywatnie można robić te badania genetyczne, jednak przyznam sie że dowiedzialam sie o tym teraz czytajac BB. Wczesniej nie spotkalam sie z tym terminem.

nimfi to jestem bardzo zaskoczona!!!! zapytaj na wizycie o pomiar przeziornosci karkowej i kosci nosowej bo to standard.
 
mary-beth robilam ten sam test ;-) Patrzac na Twoje zdjecie z usg widze, ze wyglada podobnie jak moje. czy u Ciebie widac juz dzidzie i slychac serduszko?

Aneta - u mnie widać chyba tylko pęcherzyk, a na serduszko jeszcze ciut za wcześnie. Dziś u mnie 19 dzień po owulce, a serduszko bije mniej więcej od 21. dnia po owulce (tak wyczytałam tu na BB). Ale na nast. wizycie już ędzie biło! :-):-) Mam u mojej ginki prowadzącej wizytę na 14. kwietnia, a u jakiegoś innego gina na 7. kwietnia, więc też pójdę, co mi tam. ;-)

Ewika, Sabrina - dziękuję Wam! :-):-)
 
aneta- nie stresuj sie na zapas. Byc moze mialas pozniej owu. Ja mialam owu ok 30dnia cyklu wiec masakra.

Trzymam kciuki zeby wszystko jednak bylo ok.
 
reklama
kasiente dzieki ;-) to jak masz liczone tygodnie ciazy? od ostatniej miesiaczki? bo to wtedy jest chyba duza roznica z usg?
mery beth to dobrze, ze wiesz kiedy mialas owulacje.przynajmniej wiesz, ze wszytsko ok :-)
 
Do góry