reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Aneta - jestem z wątku wrześniowego i tez mieszkam na wyspach. Z tutejszą służbą zdrowia - masakra - więc w ogóle się nie martw.
Proponuje Ci zrobić jeszcze raz test - elektroniczny - kupiłam taki w Tesco - wskazuje on jednocześnie który to tydzień ciąży. Kosztuje około 10 funtów. Łatwo znajdziesz na półce.
A jak możesz - to po prostu przejedź się do jakiejś polskiej kliniki - w Londynie napewno są. Byłam w takiej i pomimo tego, ze obsługa taka sobie - ale upewniłam się, że z ciążą wszystko ok.
 
Spokojnie kochana. 5 kwietnia pójdziesz spokojnie na usg i będzie dobrze. Na pewno do zapłodnienia doszło później i ciąża jest młodsza, niż by się wydawało.
 
kasiente dzieki ;-) to jak masz liczone tygodnie ciazy? od ostatniej miesiaczki? bo to wtedy jest chyba duza roznica z usg?
mery beth to dobrze, ze wiesz kiedy mialas owulacje.przynajmniej wiesz, ze wszytsko ok :-)

po prostu mi pomierzyl pechezyk plciowy i zarodka i wyszedl wiek ciazy z pomiarow.

Ja wiem kiedy mialam owulke tez wiec jest git:))
 
aneta431 trzymam mocno kciuki za twojego maluszka :tak:

kasiente zapytam, dobrze jest sie dowiedziec czegos nowego na BB :tak: Poczytalam troszke o tym usg i zauwazylam ze w Krakowie oferuja cos takiego płatnie. Dopytam sie jeszcze w szpitalu w ktorym bede rodzic, bo tam maja pełne zapleczeambulatoryjne
 
aneta431 nie martw sie na zapas moja droga,pojdziesz na nastepna wizyte i wszystko sie wyjasni na pewno :tak: a tak jak dziewczyny juz pisaly wczesniej ze moze do zaplodnienia doszlo troszke pozniej i dzidzia ma sie dobrze :-) 3mam mocno kciuki za nastepna wizyte i pozytywne nastawienie i optymiz jest wazny teraz :-)
 
Dołączam fotkę mojej kruszynki sprzed tygodnia:-)
Mam nadzieję że mi sie uda!!
 

Załączniki

  • 6 TC.jpg
    6 TC.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 105
AniaSm dziękuję:-) Mi się też wydaje, ze całkiem ładny hihi
A czy Wy myślicie, że na dole widać mu ogonek??
 
reklama
dziekuje :tak: teraz wsparcie napewno mi sie przyda :tak: poczekam do 5-ego. mysle, ze dobrym znakiem sa powiekszajace,bolace piersi i rozpulchniona macica...
ewelinak nie mam po co robic testu bo zrobilam ich piec :-D po za tym zrobili mi bete i wynik mialam 844. czyli to chyba jak 5 tydzien?
onanana super, ze juz widzialas malenstwo :tak: Ninka tez miala taki ogonek i mialam wielka nadzieje, ze bedzie synek, ale zarodki poprostu tak na poczatku wygladaja :-D
 
Do góry