reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

reklama
Rzadkim jestem gosciem i dzisiaj przezylam szok jak zobaczylam ile pazdziernikowych mamus tuli juz swoje maluszki!!!

Serdecznie wszystkim juz rozdwojonym Mamusiom gratuluje!!! Niech dzieciaczki rosna, zdrowe, śliczne i madre!
 
SMS-ik od Justyneczki 15:09:))

Dziekuje Wam serdecznie! My własnie czekamy na lekarza zeby nas obejrzał i szykujemy sie do domku.a Lili ciagle spi! Mysle ze wieczorkiem juz was odwiedze:))


To jest odp na sms bo napisałam do Justynki ze wszytkie im gratulujemy, aby wycałowała malutka i strasznie jej zazdroscimy ze ma juz to za soba:-p

Justynka CZEKAMY!!!!!
 
What?! :szok: Już do domku? ale super! No, co się Justyna wycierpiała to jej, za to teraz myk, myk i do domku. Ale fajosko :-):-):-):-)
 
JUSTYNKO WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo się cieszę że już po wszystkim, że masz już swojego skarbka w ramionach i już do domku:tak:
 
Wooow!!!! Justynka już dzisiaj wychodzi ???? No nie !! aż nie mogę w to uwierzyć !! wczoraj pisała do nas w dwupaku, a dzisiaj pewnie się odezwie już z córeczką obok !! Ekstra !! Justynka czekamy !!
 
SMS-ik od Justyneczki 15:09:))

Dziekuje Wam serdecznie! My własnie czekamy na lekarza zeby nas obejrzał i szykujemy sie do domku.a Lili ciagle spi! Mysle ze wieczorkiem juz was odwiedze:))


To jest odp na sms bo napisałam do Justynki ze wszytkie im gratulujemy, aby wycałowała malutka i strasznie jej zazdroscimy ze ma juz to za soba:-p

Justynka CZEKAMY!!!!!
o wow, a ja na głównym napisalam, że pewnie jutro wyjdą albo w poniedziałek. ale w uk ekspres mają :tak:
Jeszcze raz moje Gratulacje!!!!!!!!!!
 
reklama
Jestem w szoku, że Justynka już dziś wraca do domu :szok::tak:.



Mnie znajomi straszyli, że w DK, 2-3 godz. po porodzie i też wypuszczają.. Zapytałam więc ostatnio swojej ginki, jak to faktycznie jest.. :tak: Powiedziała mi, że tak właśnie jest:szok:, ale w tym szpitalu, w którym ja urodzę - trzymają pierworódki ok. 5 dni :nerd:.
 
Do góry