reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Hej!
Mi w pierwszej ciąży bywało niedobrze sporadycznie, natomiast w drugiej całe dnie, przez około 4 miesiące. Nie wymiotowałam, tylko mnie mdliło. Kiepsko to wspominam. A teraz bywają momenty, że mi jest "niefajnie", bo to nawet nie jest niedobrze, tylko tak siakoś ;-) Szklanka soku pomarańczowego mi na to pomaga. Z innych dolegliwości dokuczają mi piersi. Mam je duże, ale przed ciążą schudłam i już było tak fajnie, że mi w ogóle nie przeszkadzały:tak: a teraz horror - dwa rozmiary większe, bolą koszmarnie, w jakiej pozycji bym się nie położyła to bolą. Jedynie mąż się cieszy z tego stanu rzeczy. :sorry2:
A poza tym się denerwuję przed dzisiejszą wizytą jak nie wiem co.
An
 
Wiele z nas zostanie mamą po raz pierwszy . W tym np. ja . Z całą pewnoscią bardziej doświadczone forumowiczki będą znały odpowiedzi na niektóre z nurtujących nas pytań .
Ja dajmy na to , zastanawiam sie czy to normalne że mdłości odczuwałam niecałe 2 tygodnie , (od 6 do 8 tc.) a teraz nic ! Cisza jak makiem zasiał ...:confused:

U mnie w pierwszej ciąży było podobnie. Mdłości miałam tylko 2 tygodnie. Niczym się nie martw a raczej ciesz się,że masz spokój!

U mnie do teij pory obiawow brak az zaczynam sie martwic
Na pewno wszystko jest dobrze!
 
U nas imona zostały wybrane przy pierwszej ciąży. Jeśli nic sie nie zmieni to będzie Igorek albo Wiktoria.
 
Ja w pierwszej ciazy mdlosci mialam codzinnie przez okolo 2 minuty przed wymiotowaniem, A wymioty raz dziennie miedzy 22 i 23 wieczorem, Normalnie z zegarkiem w reku. Wiedzialam kiedy :-D

A teraz wymiotow brak ale za to mdlosci caly dzien :baffled: Choc od 2 dni spokoj-odpukac ;-)


A dzisiaj w nocy kompletnie sie nie wyspalam bo wstawalam siku az 4 razy!
No a potem nie umialam zasnac. Jak mi sie udalo to znowu siku-masakra...
 
Ostatnia edycja:
Ja mam to nieszczęście że od kilku dni mam potworne mdłości wieczorem, ale wymiotować, to nie wymiotuję. Najgorzej było dzisiaj, bo niedobrze mi cały dzień.
Mnie na mdłości pomaga pepsi z dużą ilościa lodu, albo ciasteczka imbirowe, chociaż co do ciasteczek, to akurat zależy jakie... jedna pomagają, a od innych muli jeszcze bardziej
. :baffled::confused::sorry2:
 
Dziewczyny, wiem, że to nie jest miejsce na to, ale chciałabym Was zapytać czy kupiłyście już jakieś kremy do pielęgnacji biustu, przeciw rozstępom, itp.? Bo tak się zastanawiam czy już warto byłoby sie czymś smarować :)



uwo93e3kbanyocyy.png


9o2zegz2lw8fytq3.png
 
Ostatnia edycja:
Dziękujemy kejt za udostępnienie posta, by lista Śnieżynek była bardzej przejrzysta:-D


Lutowe ***Śnieżynki*** 2010r. :-D


Mamusie, które wiedzą, że będą miały synusiów (39):-D


Chłopaczków: 40

3 luty 2010r. (2)
emilciaa -> synuś Adaś
marga82 -> synuś

4 luty 2010r. (3)
Czarodziejka -> synuś Maksymilianek
hunjord -> synuś Jaś
joasia89 -> synuś Kamilek

5 luty 2010r. (1)
patrycja214 -> synuś Gabryś

7 luty 2010r. (1)
alexandriaa -> synuś

8 luty 2010r. (2)
gibaga -> synuś Olek
Moni_ka -> synuś Kubuś

9 luty 2010r. (1)
mandziula -> synuś Mikołaj

10 luty 2010r. (2)
Maniaczka -> synuś
Tygrynka -> synuś

11 luty 2010r. (1)
luczynka -> synuś Wituś

12 luty 2010r. (1)
Kampoolka -> synuś Emilian lub Kajetan

14 luty 2010r. (2)
lucus84 -> synuś Olek
_milena_ -> synuś Igor

15 luty 2010r. (1)
zabeczka ->synuś

17 luty 2010r. (3)
edyta01 -> synuś Natan
Ilonaa -> synuś
Najeli -> synuś Adaś

18 luty 2010r. (5)
bekama -> synuś
fallyne -> synuś Oliwer
mamina77 -> synuś
Nesca -> synuś
patrycja9009 -> synuś Kubuś

19 luty 2010r. (1)
angela_nd -> synuś Aleks

20 luty 2010r. (2)
double_aga -> synuś
megi988 -> synuś Kamil

21 luty 2010r. (5)
Beata23 -> synuś Filip
Mama Sówka:) -> synuś Bartuś
meganne -> synuś Mateuszek
pandorka -> synuś Filip

rechot1sb -> synuś Tomuś

22 luty 2010r. (2)
kalina82 -> synuś Mateuszek
SugarbabyLove -> synuś Marcelek


23 luty 2010r. (1)
_Pysia_ -> synuś Tadzio

24 luty 2010r. (1)
anne -> synuś Maciuś

26 luty 2010r. (1)

gucha90 -> synuś Oskarek

27 luty 2010r. (1)
anne -> synuś Michaś

28 luty 2010r. (1)
>carla< -> Kornel i Marcel


Lista: "Mamusie, które jeszcze czekają, aż Łobuzy pokażą co kryją między nóżkami" jest dostępna na stronie 11:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczynki...pomyslalam, ze przyda nam sie taki watek...ja mam milion pytan do was odnosnie pielegnacji ciala w ciazy...co wolno , a czego nie... jak zapobiegacie rozstepom?ja tyje w oczach :( i codziennie smaruje sie oliwkami lub balsamami, ale czy kupujecie specjlane kremy przeciwko rozstepom dla kobiet w ciazy? poza tym...musze ciut sie opalic, bo jestem blada jak przescieradlo...na solarium oczywiscie nie pojde, pogoda za oknem malo letnia, ale moze balsam brazujacy????jak myslicie?
 
reklama
podbijam temat! słyszałam o musteli, cena wysoka ale podobno daje dobre jak nie świetne efekty, czy ktoś sie może na ten temat wypowiedzieć?

uwo93e3kbanyocyy.png


9o2zegz2lw8fytq3.png
 
Do góry