reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Ja kupiłam Perfecta Mama dax cosmetics na piersi i na rozstępy, ale niestety jest tam napisane, że można używać dopiero od 4 miesiąca. Używam więc na razie oliwki na rozstępy i balsamu do ciała firmy baby dream z rossmana. Są przyjemne w zapachu, natrualne i nie ma zastrzeżeń od kiedy używać. A co do perfecty, to poleciły mi ją już doświadczone koleżanki :)
Interesuje mnie jednak temat samooplalaczy i farbowania włosów. Czy można używać, czy lepiej się wstrzymać do końca 3 m-ca?
Na pewno każda z nas chce nie tylko czuć sie wyjątkowo podczas ciąży, ale też wyglądać pięknie i kwitnąco. Czekam na Wasze spostrzeżenia i opinie. pozdrawiam
 
reklama
Ja farbowalam wlosy niedawno i pytalam sie fryzierki i ona powiedziala ze teraz to farby nie zawieraja amoniaku wiec farbowanie nie jest grozne.Co kremow brazujacych to nie mam pojecia jak jest na poczatku ciazy ja stosowalam od 5 mies. i nic nie bylo.
 
My coś tam rozmawialiśmy na temat imion, ale wciąż tak po cichutku, żeby nie zapeszyć.
Mój M. mówi, że tak naprawdę to będziemy wiedzieli jakie imię wybrać, jak już zobaczymy nasze Maleństwo i przytulimy. Na razie ustaliliśmy dla dziewczynki Ania a dla chłopca Adaś albo Mateuszek :) Zobaczymy potem po porodzie czy dotrzymamy słowa :)
 
czesc

mi sie osobiscie tez wydaje ze farbowanie wlosow nie szkodzi... Kiedys, z 10 lat temu to okej, wiecej amoniaku niz koloru na glowie sie maialo, ale teraz zaden problem.

Ja tez szukam jakiegos kremu ina brzucho i piersi, dam znac jak znajde jakis godny polecenia
 
no to ja mam pytanko..

co robic jak piersi bola tak mosno ze spac nie mozna...doslownie jakby ktos mnie ze skory obdzieral, budze sie ze lzami w opczach, to juz trwa z 2 tydzien.. Mam nadzieje ze minie szybko!!

macie jakies sposoby?? masowac czy co??
 
czesc, bylam wczoraj u lekarza, przesuncie mnie na 14 , na Walentynki!!

dziekuje, moze wtedy Walenty bedzie, dla chlopca jesczze imienia nie mamy...
 
Dziewczyny ja stwierdziłam, że niebawem zaś zafarbuję włosy, bo rozmawiałam z moją fryzjerką i powiedziała, że nie ma problemu:-D

A co do kremów na rozstępy to jeszcze nie używam...może zacznę po kolejnej wizycie u ginka:-)
 
reklama
A ja chyba dziewczynce dam na imię Ania (to po mojej mamie) albo Blanka (to imię się podoba mojemu mężowi), a synkowi może Bartek. Ale to jeszcze nic pewnego. Chciałabym żeby dziecko miało imię łatwe do wymówienia przez obcokrajowców.
Synowi daliśmy tylko jedno imię, a teraz to nie wiem ile dawać jedno czy dwa. Ja mam 2 długie imiona i długie nazwisko i się nie mieszczę w różnych rubrykach (a poza tym drugiego się nigdy nie używa)
 
Ostatnia edycja:
Do góry