reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Ja wlosy farbowalam w poniedzialek - rozjasnialam bo mam jasny blond, i nie zamierzam tego zaprzestawac nie chce przeciez wygaladac jak jakas zajechana kobieta w ciazy :p :p ;-);-);-)

Kupilam tez MUSTELE w patece (okolo130zl) kolezanka mi polecila bo uzywala cala ciaze i nie ma zadnego rozstepu - smaruje sie raz dziennie (ppiersi, brzuch, posladki)...

Kremem brazujacym ronwiez - GARNIER - skora musnieta sloncem polecam wszytkim daje delikatny efekt a skora nie jest taka blada, poza tym twarz psikam raz po raz samopopalaczemw sprayu i tez jest fajny efekt
- ale to tylko jak mi sie przypomni ;-)

Paznokcie tez maluje....:-p:-p

Mamy XXI wiek wiec mam nadzieje,ze te wszytkie kosmetyki sa zdrowe dla ciala po to w koncu sa..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja trzaskam jeszcze pazurki żelowe :tak:;-) A na działce siadam sobie na leżaczku , biorę książkę i czytam :-) I wcale się nie opalam :-p
 
Dziewczyny, wiem, że to nie jest miejsce na to, ale chciałabym Was zapytać czy kupiłyście już jakieś kremy do pielęgnacji biustu, przeciw rozstępom, itp.? Bo tak się zastanawiam czy już warto byłoby sie czymś smarować :)

Wiesz co, jeśli Ci się jeszcze biust nie zmienił, to się smaruj jak najszybciej, zawsze jest nadzieja, że pomoże. Ja w pierwszej ciąży dostałam na piersiach takich rozstępów, że mam je do dziś - gdzieś tak w 3 miesiącu - wiedziałam o rozstępach na brzuchu i go smarowałam, ale na piersiach?!? Ja muszę sobie coś kupić na brzuch, ale nie umiem się zdecydować - albo trzeba wydać ~80 na coś fajnego i firmowego, albo smarować się polskimi specyfikami (z całym szacunkiem dla polskich firm - IMO nie skutkują). Zastanawiałam się nad specyfikiem Aventa. Słyszałyście coś o nim?
An
 
co robic jak piersi bola tak mosno ze spac nie mozna...doslownie jakby ktos mnie ze skory obdzieral, budze sie ze lzami w opczach, to juz trwa z 2 tydzien.. Mam nadzieje ze minie szybko!!

Ja śpię na boku (nie cierpię!) i mam takiego małego jaśka, podkładam go sobie pomiędzy piersi. Jest wtedy jakby lepiej. Możesz spróbować okładów z kapusty - chociaż to jest metoda raczej już przy karmieniu (czysty, suchy liść kapusty stłuc delikatnie młotkiem do mięsa i obłożyć piersi, jak zrobi się suchy - wymienić). To, że ból piersi jest oznaką, że piersi się szykują do karmienia, jest na tym etapie marną pociechą...
An
 
Tak sobie pomyślałam że może chociaż część z nas ma przeczucie kto zamieszkał pod naszymi serduszkami :-) Ja bym baaardzo chciała żeby to była Milenka, ale oczywiście przede wszystkim chciałabym urodzić zdrowe dzieciątko.
A Wy planowaliście płeć ? Jakieś specjalne metody może stosowaliście ?
 
Myśmy nie planowali dziecka w ogóle. Ale gdybyśmy planowali, to wszystko się składa na dziewczynkę:
- jadłam dużo nabiału (wapń)
- mam 34 lata, do zapłodnienia doszło w czerwcu - wg. kalendarza chińskiego na 100% dziewczynka :-)
- to było 2 dni przed owulacją (taką mam nadzieję)
- mój mąż jest informatykiem, a oni podobno mają córki (jakoś się to do tej pory nie sprawdziło)
- z wiekiem łatwiej o dziewczynkę
- jak będzie chłopak to mu dam na imię Budrys i zwariuję z trzema łobuzami
An
 
Moj informatyk w pracy tez ma synka :p Ja mam przeczucie ze bedzie synek, chcoiaz jakbym miała wybierac wybrałabym córke, ale generalnie jak wiekszosci zalezy mi zeby było zdrowe i zeby je donosic, moj mąz ma 3 braci, brat ma synka, wiec mam przeczucie i smiejemy się, ze moj mąż tez nic innego nie zrobi, tesciowa natomiast żartuje, że może jemu jedynemu się uda "zrobić dziure w dziurze" hihihi ja natomiast jestem jedynaczką, moja siostra zmarła przy porodzie bo zanikkło tętno i lekarze nie dopilnowali, a na marginesie, powiedzieli mojemu ojcu "ze mogł czesciej przyhodzic pytac o zdrowie zony" oczywiscie chodziło o kase, no ale to nie istotne, bo psuje nastrój :p takze ja stawiam jednak na syna :)
 
U mnie za to odwrotnie w rodzinie prawie same dziewczyny się rodzą:-p ja mam trzy siostry:-D i się śmieją, że elektrycy tak mają, że córki im się rodzą, a mój Mężuś też elektryk:-p a ojciec od kumpeli opowiedział nam kiedyś (też elektryk), że pracował w firmie, gdzie było chyba 50 facetów, wszyscy elektrycy i każdy miał najmniej jedną córkę:-D tylko chyba dwóch miało po jednego syna i resztę córek:-p i się śmiali, że to chyba jak faceci mają styczność z prądem:confused: ale kto to wie:confused: ja tam się nie nastawiam, bo najważniejsze, żeby było zdrowe, ale mam przeczucie na chłopca:-D
 
reklama
no fakt, biust boli jak nie wiem, ale są dni gorsze i lepsze, powiększone i widać,że rosną, aż mój mąż się zachwyca ;-), z reszta sama jestem zadowolona bo wcześniej miałam 75B a teraz C jak nic:):) zalecam spanie na boku choć nie na lewym bo serce można uciskać i potem z rana będzie bok bolał więc lepiej na prawym, a jak już to w staniku.



uwo93e3kbanyocyy.png


9o2zegz2lw8fytq3.png
 
Do góry