reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Jesli mimo wszystko nie ufasz farbom fryzjerskim , zawsze można użyć henny . Zapytaj o sposób farbowania henną swoją fryzjerke . Wg mnie to 100% bezpieczny środek bo jest całkowicie naturalny.

Nie każdą z nas stać na kosmetyki na rozstępy za 130 zl , ale polecam lekko brązujacy balsam przeciwko rozstępom dostępny w Oriflame , jest tańszy i 2 w 1 .
 
reklama
Garniera brazujacego nie uzyje za nic w swiecie, tak samo jak innych brazujacych, oprocz shiseido albo loreala. Czemu? Bo ten zapach powoduje u mnie wymioty, jestem bardzo na niego uczulona w ciazy, musze kupowac takie neutralne.

ja juz mam rostepy na piersiach :( strasznie mi smutno i brzydko to wyglada.Kupilam sobie pharmaceris i pisza tam ze od 4 msc ale ja juz zaczne przynajmniej na piersi stosowac....
 
:-):-):-)Ale wlosy henna na jasny blondzik? :-):-):-)

Ja polecam ten GARNIERA bo jest delikatniutki i nie pachnie samopalaczem ...
co do kremów na rozstepy to na pewno jest 1000 inych tanszych, ja akurat kupilam ten bo jest sprawdzony i moge sobie pozwolic..
 
skąd ja znam upartego męża :) jesli się urodzie 19 lutego to ma być Ronald!!! masakra.
ale jak nie to Tadziu albo Olinka (Aleksandra). Podobają mi się też Róża, Jagoda i bardzo bardzo Mira. Ale pierwsze wybory sa chyba najlpesze :)
 
Ach Ci uparci męzowie :) mój uparł się że jak chłopczyk to Artur, moją opcją jest Dawid podobaja nam się oba imiona a kazdy uparcie stoi przy swoim wyborze : co do dziewczynki to nie mamy jeszcze takich mocnych typów, może: Izabela, Gabriela, Milena lub Nina ale bez akcentu na ktores konkretne wiec pwnie malutka bedzie się nazywała jeszcze jakoś inaczej :)
 
to ja należę do tych szcześciar co dość spokojnie przechodzą pierwszy okres ciąży :) jedynie jestem niesamowicei zmęczona i spać mogłabym cały czas :) a co do jedzonka to go po prostu nie lubię do tej pory łakomczuch a teraz najchętniej nic bym nie jadła nawet nie moge patrzeć jedzenie ale do kibelka nie latam :)
 
no nie na jasny blond to napewno nie , ale odzywianie lub przyciemnianie własnego koloru henna jest ok :) ja się zawsze robię na czarno więc mi to wsio rybka czy henną czy zwykłą farbą :)
 
Witam Was "Śnieżynki" właśnie dołączyłam do forum :)
Wczoraj byłam na drugiej wizycie u lekarza i jestem w 8 tygodniu. Termin mam wyznaczony na 10.02.2010r
 
reklama
Była mojego ukochanego przepowiedziała mu 2 synów . jednego już ma . wierzyć we wrózby ? nie mam pojęcia !osobiscie ,jakoś tak bemyślnie, od początku nastawiałam się na dziewczynke ... i bardzo bym chciała córeczkę , mój luby też . Ale co będzie to będzie i napewno będzie tak samo kochane :)
 
Do góry