reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja Naszych Skarbeczków

ja moja corcie biore tylko nad ranem do lozka,gdy maz idzie do pracy wtedy cale wyrko dla nas. sama z checia bym znia spala cala noc ale nie chce przyzwyczajac ma swoje łóżeczko i tam powinna spać, czasem jest tak ze malutka nie spi i chce po prostu byc przy mnie wiec siadam z nia lub sie klade przytulam ale jak tylko zasnie glebszym snem odnosze do lozeczka. jest to tez wygodne dla mnie bardziej sie wyspie bo gdy lezymy w trojke to bardziej czuwam i uwazam przy kazdym obroceniu sie.:rofl2:
 
reklama
...

co do jedzenia to jem WSZYSTKO :) bez tych wzdymajacych warzywek:)a ze staram sie jesc zdrowo to tluste rzeczytez odpadaja
ja po tygodniu zjadalam 3 nektaryny taka mialam ochote na nie:) ale malemu nic nie bylo :)
odpukac w niemalowane - zero alergii :)

Tola- a sery pleśniowe czy sushi ? Bo podczas ciąży zakaz a ja zwłaszcza sery to po prostu uwielbiam.
 
U nas pępuszek odpał w 10 dobie. Ale trzeba przyznac ze sie z tym nie pieściłam tylko smarowałam gazikami alkoholikami ile wlezie po 3 razy dziennie teraz też pępulo przemywam gazikami żeby sie zupełnie wugioł i żadne śluzy w nim sie nie zostały.
Moja mala jest zupełnnie inna niz mój synek Piotruś. Doji cyca 15 -20 minut potem odbicie na mamy ramienuiu albo na brzuszku i śpi. Tak jest w nocy. Potrafi ciągiem przespać 4 godziny. A w dzień troche pobryka nóżkami dostanie zazwyczaj czkawki podi troche cyca i idzie spać.
Przez pierwszy tydzień spała ze mna w łóżku ale to dlatego że jeszcze łóżeczka nie mieliśmy. Wanienke kupiłiśmy tez jak juz dziecko było pare dni w domu. Na poczatku umyliśmy ja w misce i tez sie jej podobało :-D
 
niewiem czy na dobrym wątku pisze ale mam pytanko jak ubieracie dzieciaczki w domu i na dwór przy takiej pogodzie?:tak:
ja zakładam w domku jeden kaftanik i pajacyk a na nóżki skarpetki bo ma zimne stópki... i niewiem czy to nie za chłodno :sorry:
 
u mnie w domu jest cieplo wec malutkiej zakladam tylko pajacyka raczki i nozki ma cieple wiec jest ok chociaz ostatnio polozna powiedziala mi ze najlepiej sprawdza sie czy dziecku jest cieplo czy zimno po karku jesli jest cieply to ok bo nozki i raczki moga byc chlodniejsze nawet jak dorosly lezy to ma czasem chlodne stopy lub rece wiec najlepiej dotknac karku no chyba ze ma naprawde zmarzniete nozki a nie tylko chlodne to co innego :)a na dwor jak jest cieplo to zakladam na to spodenki i sweterek i czapeczke oczywiscie corcia lezy dodatkowo w spiworku wiec jest jej cieplo a w razie co zabieram ze soba dodatkowy kocyk :-)
 
Karolkowi pepuszek odpał po 6 dniach:tak:
Co do spania to też mialam problem bo przez nawet 5 godfzin mały wogóle nie spał co go nakarmiłam odkładałam do łóżeczka a tu znawu płacz :-(
W ta noc synek spał z nami i jest bardzo duża różnica mama i synuś wyspani HURA:-):-)
 
reklama
Do góry