reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze 4 kólka - na co sie zdecydować?

Fajnie, Monika, że też oglądasz ten program, będę miała z kim o niektórych tematach podyskutować ;) ... a co wielkości gondoliki to masz rację, nasze maleństwa urosną do lata mniej więcej tyle co te wszystkie bety ocieplające ;D
 
reklama
Abeja dzięki za podanie stron z wózkami. Część z nich już widziałam ale jeszcze nie wszystkie.
Ja to mam ostatnio manię oglądania się za wszelkimi wózkami na ulicy i w sklepach. :D Później staram się po ich nazwie znaleźć strony internetowe ich producentów.
 
sa_raa ... masz rację Quinny jest zarąbisty, prowadzi się go małym paluszkiem a do tego jest pierońsko lekki ... miałam okazję jeździć taką spacerówką i żadnym innym nie porusza się tak wygodnie .... tylko ciekawa jestem, jak będzie zimą, w zaspach śnieżnych, bo ma małe kółka .... przynajmniej ta spacerówka, o której myślę
 
Rozmawialam dzis w "Smyku" z mama slicznej, 3,5 miesiecznej panienki. Kobieta jeżdzi X-Landerem trójkołowym i stwierdziła, ze nie oddalaby go i nie wymienila na żaden inny.
Hmm.....
 
są rózne modele Quinny. Ja raczej myśle o spiddy niż o buzzy właśnie ze względu na to iż buzzy ma małe kółka z przodu. U mnie jednym z głównych kryteriów przy wyborze wóżka jest jego wielkość po złożeniu bo niestety mam samochodzik typu sedan i nie wszystkie wózie wejdą do bagażnika a ja się często przemieszczam :) i quinny jest pod tym względem idealny :D
 
reklama
też zastanawiałam się nad Qinny, z tym, że wiekszość z nich to niestety trójkołowce, a te raczej mnie nie interesują. W przypadku X-Landera tez w gre wchodzi raczej wersja z 4 kólkami.

Z autkiem to mieliśmy wesoło. W marcu mój mężczyzna mial na szczescie nie groźny wypadek i naszą starą dobra babcie mazdę kombi niestety trzeba było zezłomować. Podczas majowego weekendu na Ślasku zawitalismy na giełdzie w Gliwicach z zamysłem zakupu kolejnego samochodu kombi (z przyzwyczajenia i przyszłościowo - na wozek za jakis czas hehe) no i z racji ekonomiczności raczej diesla. I.. zakochaliśmy sie w pięknej czarnej Alfie Romeo. Nabyliśmy ja 2 maja. A 7 maja zrobiłam test, który wskazał dwie kreseczki...... :) no i cóż.. Alfa jest nadal piękna... ale ... również dzis sprzedana a my znów poszukujemy :)
 
Do góry