reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze 4 kólka - na co sie zdecydować?

reklama
Dziewczynki, a od którego miesiąca nasze dzieci będa mogły jeździć już w spacerówkach ? W lipcu poznałam mamę z półroczną córeczką i mała jeżdziła w dużej gondoli...
Ja jestem za 3-funkcyjnymi wózkami, ale one maja zazwyczaj małe gondole.
 
czesc dziewczyny...wpadlam tu z czercowek...moja niunia juz na swiecie i wozek tez kupiony...wiec chcialam wam doradzic jesli moge...(pracowalam tez w hurtowni dzieciecej przez ponad rok)...tak jak niektore z was czailam sie na Quinny ale wozki te sa dosc niestabilne..zdazylo sie kilka przypadkow ze wozek sie wywrocil..a tego z pewnoscia dla swoich malenst nie chcecie...chociaz fakt ze wozek wyroznia sie z tlumu i jest lekki...Ja kupilam wozek Bugaboo-cameleon i jestem bardzoooooooo zadowolona...fakt cena jest wysoka ale warta wozeczka...caly komplet razem t fotelikiem maxicosi wyszedl mnie bez kilku centow 1000euro...ale jest duzo walorow tego wozka..gondola jest bardzo wygodna i zrobiona z dobrych materialow...kosz na zakupy duzy,przekladana roczka,dobra amortyzacja...mimo malych kolek z przodu sprawdza sie nawet na spacerach w lesie...spacerowka choc jeszcze nie uzywana wiem ze jest wygodna..tu w berlinie jezdzi duzo tych wozeczkow...jego dobra cecha jest tez to ze jest lekki,bardzoooo zwrotny i latwy w skladaniu i rozkladaniu...podbil amerykanski rynek ze startu...wszystkie slawy obowiazkowo kupuja ten wozeczek...co jest tez wazne zostal zaprojektowany przez lekarzy...aha ma terz regulowana raczke..nawet 2,5 metrowy tata bedzie wygodnie mogl prowadzic wozeczek...a z kolorem tez nie bedzie problemu...mozna sobie samemu skaponowac jakie polaczenie kolorystyczne sie chce miec...mozna miec nawet rozowo zielony ;D ;D ja osobiscie mam czarno czerwony...a tu adres : www.bugaboo.com
 
No coż.. 1000 E to u nas 4 tysiace złotych. Biedy nie klepie ale wózek za taką cenę to dla mnie strata pieniędzy. Nawet dla mojego ukochanego pierwszego bobaska, dla ktorego chcę jak każda z nas wszystkiego co najlepsze. Myślę, że są wozki dużo tańsze a conajmniej tak dobre jak ten o którym piszesz..
 
JA dla mnie dostaje wózeczek wysoką note za funcjonalność pod tym względem jest naprawde świetny i mimo, że stac mnie na zakup tego wózeczka to niebardzo podoba mi się on jeżeli chodzi o stronę wizualną a więc poszukam dalej może uda mi się znaleźć równie funkcjonany co i ładniutki wózio.

Tak, tak wiem, wiem w wózku powinno chcodzić o to, żeby był jak najbardziej funkcjonalny ale ładny chyba też prawda ???

Kamila przyznam, że zainteresował mnie ten wózek :) Troche funkcji mu brak jak np. przekładana rączka, regulacja podnózka itp. ale ideal ciężko znaleźć :) No i cena rzeczywiście zadziwia :) ciekawe tylko czy to za cały komplet spacerówka + fotelik chcociaż wątpię
 
Wózek za 4 patole ... ludzie , przecież za to można kupić używany samochód !!! Boże czy on lata, śpiewa i tańczy ;) Zresztą ja mieszkam na osiedlu, a nie w Hollywood i u nas nie ma gwiazd :D więc myślę, że wózek z Chicco mi wystarczy ;)
 
A ja wam powiem jako doświadczona matka że wogle niema co kupować drogiego wózka bo i tak co druga z was bedzie zalować wyboru i kupi na lato nową spacerówkę!! Vhociasz w obecnym wózku też będzie spacerówka ;D Wiem to sama po sobie :laugh:
 
reklama
MariaOla popieram cię. Za takie pięniądze można kupić nie tylko wózek, ale i sporo bardzo potrzebnych rzeczy dla dzidziusia. Ja osobiście dziękuję patrycji24berlin za radę, ale w naszych warunkach zarobkowych i drogowych to wózek za 4 tysiączki, to lekka przesada.

Cały czas szukam jakiegoś konkretnego wózka, na jaki mogłabym się zdecydować, ale jeszcze nic nie wybrałam. Wiem jedno, że nie chcę trójkołowców i chę wózek trzyfunkcyjny.

Kamilala1 myślę, że nasze maleństwa zmieszczą się w gondolach wózków trzyfunkcyjnych (nawet w śpiworkach). No chyba, że urodzi się mały wielkoludek (mierzący np. ponad 60 cm), a jak będzie już ciepło to pewnie będziemy mogły wykorzystać spacerówki.
 
Do góry