reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Victorek dziś rano zrobił dwa kroki bez trzymanki od fotela no narożnika i zamiast się cieszyć to się tak bidulek przestraszył nowych umiejętności,że się rozpłakał:eek::eek: ja się cieszyłam a on płakał:confused: wziełam go na ręce i dziwnie patrzył na fotele,pózniej już tylko w szoku był:szok:
 
reklama
Brawo dla Victorka i Dominisi :-) Bravo,bravo!!!
Franek jak zrobil samodzielnie pierwsze kroczki to w szoku bylam ja a on sie smial i klaskal w raczki :szok: pamietam ten dzien,lezka mi sie w oczku zakrecila....
 
Buba rozumiem Cie to jest cudowne jak dzieci stają się dwunożne,ja żałuje że Jacek w pracy i tego nie widział.Może Victor się zdecyduje i pokarze tatusiowi co umie:tak:
 
Dominika pierwsze 4 kroczki też zrobiła tylko przy mnie24.01 a wczoraj raczyła tatusiowi i babci też pokazać co ona juz umie.

Podziękujemy BUBA za Gratulacje
 
Rybciu przepraszam, nie przeczytałam też że Dominisia już postawiła pierwsze kroczki!! Oczywiście też gratulujemy!! I my tez czekamy na ten moment bo Antos coraz dłużej sam stoi bez trzymania!!
 
maarta nic sie nie stało Ja opisywałam w innym dziale co nasze dzieci potrafią a tu dopiero dziś napisałam że Dominisia postawiła swoje pierwsze kroczki.
A wczoraj ją podstępem wzięłam aby do mnie podeszła stała koło pufy a ja trzymałam pluszowe serduszko w ręku a Dominika je chciała wziąść więc podeszła 3 kroki od pufy do mnie.
 
Gratulujemy wszystkim maluszkom!!!!!
Jak juz gdzies pisalam maja tez juz zaczyna stawiac pojedyncze kroczki :-p
Tylko ja mam inny problem Majeczka ma tak mala stopke nawet 18 sa dla niej ciut duze i nie moge jej nigdzie kupic jakis butkow zeby sobie mogla pochodzic po dworze, w sklepie powiedzieli ze najmniejsze buty ocieplane robia w rozmiarze 20. :-( :-(
Moze ktoras z was spotkala sie z takimi malutkimi butkami??Jak cos to dajcie znac.
 
reklama
O widzę, że dla przemieszczających się jest osobny wątek.
Gratulacje dla wsyzstkich maluszków pierwszych kroczków!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry