reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje z małym urwisem :)

Moja mama pochodzi z tamtych okolic Wrocławia urodziła sie w Ząbkowicach Śl i jak miała 3 latka przeprowadzili się do Z-cia. Mój dziadek był wojskowym i stacjonował w tamtch okolicach, ale babcia ciągneła do rodzinnego miasta i tak się stało, że ja się tu urodziłam :-)
 
reklama
Moja mama też urodziła się w Ząbkowicach .Poszła do technikum z internatem które jest koło Bielska poznała mojego tatę i już została.:-)
 
Srebrna Gora jest przepiekna! Miasteczko (chociaz wiem ze to wies) jakby z bajki! Twierdza jest sliczna, dwa lata temu spalam pod nia w namiocie.
Wogole Dolny Slask jest bardzo urokliwy. Dolina Klodzka tez. I samo Klodzko. I ludzie tam są bardzo fajni, zwlaszcza z Burkatowa i z Kłodzka.

Teraz 21 czerwca bedzie tam taka inscenizacja rekonstuujaca potyczke z czasow napoleonskich, mnie niestety nie bedzie, bo mamy wesele :wściekła/y:
 
Właśnie rozmawiałam z mamą (zapomniałam że pochodzi z tamtych okolic:zawstydzona/y:) i powiedziała mi że w tej Srebrnej Górze nie ma nic ciekawego:baffled: dziewczyny może wam przez tych przewodników wydaje się że tam jest tak super:-D:-D:-D
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak nie ma nic ciekawego?! zreszta zalezy kto co lubi. na mnie ogromne wrazenie zrobilo wloczenie sie po kopalniach i po forcie w nocy. do tego przeszlismy przez mnostwo tuneli i jaskin. jeden tunel trzeba bylo przejsc czolgajac sie- byl taki niski. do tego konie, zjazd na linie z 30 metrowego mostu, wspinaczka po sciance... ale z malym dzieckiem...
 
No z Zuzką będzie trudno:-D:-D:-D zwłaszcza zjeżdżać na linie :-D No to nie jest moja opinia tylko mojej mamy pojadę i ocenie sama tylko czy z Zuzką damy radę???
 
dacie rade bo tam w sumie nie bardzo jest gdzie sie wspinac wyczynowo czy cos w tym stylu, ale wydaje mi sie, ze nie bardzo bedziecie mieli co tam z mala robic. chociaz jesli juz bedziecie w okolicy to naprawde warto zobaczyc chociaz miasteczko :tak:
 
Hruda - qurcze, jeszcze parę lat temu to bym sobie na takim techno-party pobrykała, a teraz..? Starość nie radość, hi hi:-)

A nasze plany wakacyjne? Wszystko rozbija się o kasę. Jak będzie kasa, to będą wakacje, a jak nie będzie kasy, to trzeba będzie się podpiąć pod któryś dziadków;-):-):-):-)
A na poważnie, to mam już kilka planów. Na 90% na przełomie czerwca i lipca chcemy wynająć tradycyjnie domek w ośrodku wczasowym nad zalewem Witka niedaleko Zgorzelca. Poza tym Kuba pojedzie chyba z moją mamą na dwa tygodnie do jej braci, którzy mieszkają na wsi w Świętokrzyskiem (byliśmy tam w ostatnie wakacje). Jeśli będą środki finansowe, to bardzo chciałabym jeszcze spędzić ze dwa tygodnie z mężem i dzieciakami nad morzem. I tutaj też przydałaby mi się jakaś pomoc w wyborze cichego, spokojnego miejsca z atrakcjami dla dzieci. Od razu napiszę, że leżenie plackiem na plaży to ostatnia rzecz, jaką chciałabym robić nad morzem;-):-) Ale jakieś place zabaw, trasy spacerowe, fajne miejsca do zwiedzenia itp. mile widziane.

Atru, gdzie macie rodzine w Swietokrzyskim? ja pochodze z NOwej Slupi, u stop Swietego Krzyza
 
Hej dziewczyny? I jak wakacje z maluszkami?
PEwnie pisałyście na bieżąco w głównym ale może tutaj małe podsumowanie? Jak się udało, gdzie i jak się maluchy sprawowały w podróży i w nowym miejscu? I czy im się pododbało?
 
Asia, my nie wyjeżdżaliśmy na długo, bo cały czas mamy rehabilitacje. Byliśmy tylko na kilka dni w Łodzi u rodziny męża. jechaliśmy pociągiem i podróż była w miarę ok. W drugą stronę lepiej, bo mały trochę spał.:-)
 
reklama
Asiu ja jestem dopiero przed urlopem wylatujemy 17 września czyli za tydzień boję się troszkę jak mały zniesie lot.
 
Do góry