reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plan i zamówienie

reklama
tzn za drugim cyklem a razów było sporo... :-) Nie, tak sporo to znowu nie - co 2 dzień celowaliśmy, bo lekarz nam mówił żeby nie za często- żeby plemniki świeże były czy jakoś tak:-D
 
planowane z zegarkiem w ręce na przekór rodzicom i sasiadce którzy mówili że od pierwszego strzału się nie zachodzi - A JA ze zobaczysz jak zmotywuje M to i za pierwszym zaciązymy hihi :D oj goniony ten moj facet był jak wół po ogorze :-D:tak::tak: ale parcie było wielkie bo chciałam tu natychmiast i teraz :-D wiec bezdzietnym malzenstwem bylismy rowne 25 dni :-)

a płec - pewnie ze chłopak ! na poczatku mowilam do brzucha antoś :-) ale potem był już benio:rofl2: wydaje mi się w głębi seerca ze drugi bobek tez będzie facetem :-):tak:
 
Eee... Nie chcemy wojny... :no: No jak ja wreszcie wymusiłam na Tacie Młodej to co Ironia na swoim świeżym ślubnym bez chrzanienia się, że co drugi dzień to lepiej dla tych z witką tudzież ogonkiem to wreszcie... ufff... wyszło. :szok: Mi nawet gin powiedziała kiedy to było. :-p
 
Więc u nas też planowane (mówię o Asi:-p) też za pierwszym razem, ale miał byc chłopiec, bo chciałam mieć synka skoro córeczka juz jest.......od początku czułam, że będzie dziewczynka mimo, że wszyscy mi wmawiali że będzie chłopiec. Marzy mi się synek jeszcze, ale chyba nierealne no chyba, że będzie wpadka:-D
1. Tak 2. Nie:-)
 
haha, dlaczego znowu jest na mnie i Aestimę :-D

zdecydowanie dwa razy TAK! Planowana, długo wyczekiwana córeczka Marysia, ech istna sielanka po prostu.
Ale drugiego chcę chłopaka! Za to Marcin twierdzi, że będzie miał same córki na przekór rodzinnej tradycji - u niego Marysia jest pierwszą dziewczynką od kilku pokoleń!
 
Trasia u nas tak samo, u Darka żadnej dziewczynki, a u mnie tylko ja, sami kuzyni na około, i Darka mama tez twierdzi, że chłopczyk nie będzie nam dany bo jak juz produkcja na dziewczynki sie zaczęła to tak zostanie:-D
 
phi hi, ale śmieszny wątek:rofl2:
ad 1 - tak (i przy obu za 1 podejściem;-))
ad 2 - w 1 ciąży nie było innej opcji jak dziewczynka, a przy 2 było nam obojętne, choć ja akurat skłaniałam się ku drugiej dziewczynce
 
reklama
oo jaki ciekawy wątek.
My chcieliśmy mieć dziecko,bardziej ja.Podchodziliśmy do tego że jak się uda to dobrze,nie to będziemy próbować dalej i tu po 1,5 miesiącu mieszkania razem zaszłam w ciąże.Wiec 1-TAK a co do 2 to Ja na początku bardzo chciałam chłopca,M dziewczynkę ale później czułam już że noszę córeczkę.Więc 2 wedle zamówienia tatusia :-D
 
Do góry