reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

reklama
ROX . trzymam kciuki aby wszystko potoczyło sie po twojej myśli , a pisz jak mały ,spokojniejszy już?

Niestety budzi się co noc - zapomniałam już co to cale nocki przespane. Śpi niespokojnie, nawet nie tyle co budzi ile gada przez sen, krzyczy, woła mnie
:-(
Jest teraz na takim etapie, że tylko mama i mama i kiedy daję go tacie to krzyczy "do mamyyyy" a jak jest ze mną wciąż pyta - "gdzie tata"
nie jest mi łatwo oj nie jest
 
andzia111 o matko........ faktycznie masakra jak 30zł za 1 patę .....:szok: niedługo to trza będzie dniówkę oddawać w sklepie na 1 pare rajstopek
 
ROX może to małe pocieszenie ale mamy podobnie mąż pracuje nockami i wychodzi koło 17 do pracy, wiec jak mały wraca z przedszkola to widzi go 2 godziny i tez tylko mama i mama, szczególnie jak coś sie dzieje. U Was inna sytuacja wiem, ale nie ma lekko tak czy siak...Jak coś to pisz, zawsze wspólnymi silami może coś wymyślimy. a dziecku melice kup i niech popija...dzieci w snie odreagowują stres, tak myślę po moim bo przez sen i kłóci sie o zabawki o_O

Ja lubię osiedlowe sklepy :p wiem co w którym i ile kosztuje,i np mielą mi mięsko z kawałka który wybieram. w markecie tez tak jest, ze jedno kupi sie taniej a za drugie sie przepłaci...UWIELBIAM ciuszki z Lidla ale mam daleko do każdego we wrocku, czasami teściowej dzwonie i mowie ze coś ma być, żeby mi upolowała...w biedronce okropne kolejki wiec chodze tak ze dwa razy w miesiącu...
 
Ostatnia edycja:
Rox to rzeczywiście masz trudną sytuację. Oby z upływem czasu było coraz lepiej i synek zapomniał o tym wszystkim. Na pewno to, że jest jeszcze taki mały i nie wszystko rozumie działa na korzyść. Chociaz wcale nie twierdzę, że nie przeżywa tego wszystkiego. Na pewno czuje Twój smutek, więc musisz starać się być silna i przy nim być bardziej wesoła, dać mu do zrozumienia że będzie dobrze. Wiem, że to tudne, a właściwie to nie wiem bo nie przeżyłam czegoś takiego, po prostu tylko staram się pomóc.
Jeśli chodzi o zakupy, to ja naprawdę rzadko kupuję w naszych wiejskich sklepikach. Raczej tylko podstawowe rzeczy jak chleb czy wędlinę. Raz w tygodniu jeżdżę na duże zakupy do hipermarketu. Do biedronki też chodzę rzadko, wolę takie duże gdzie zrobię całe zakupy za jednym podejściem :tak: Bo wiem, że im więcej sklepów odwiedzę to tym więcej rzeczy niekoniecznie ;-) potrzebnych kupię, a bo promocja, a bo fajne :-p
 
Najgorsze jest to że ja przy nim często płaczę ..ale czasem brak mi sił ...
Tulę go wtedy i mówię, że kocham tylko troszkę smutna jestem - jest wtedy taki dzielny bo mnie tuli, daje buziaki gładzi po twarzy - to takie urocze i słodkie
 
rox zdecydowanie masz lepiej bo Twój bąbelek nie ma jeszcze roczku....... u nas to było tak że oliwia miała 1,5 roku jak się rozstaliśmy.....ale go widywała........ kiedy miała 4 lata mieliśmy rozwód...... ale go słyszała przez tel....... teraz od kwietnia 2010( ostatni tel) bo wyjechaliśmy do Uk nie ma z nim żadnego kontaktu i nimy mu powiedziała że ma nowego tatusia .......ale sam się o to prosił bo mi gadał że jak on taki zły to mam dla niej znaleźć nowego lepszego tatusia itd..........

piszę tak bo wiem co przechodzisz....... to jest trudne.....ale dzieci szybko o tym zapominają...szczególnie takie maleńkie..... troszkę czasu minie jak się ogarniesz..... ale uwierz później spokój ducha bardzo dobrze presperuje...... :* wielki buziak dla Was........ i trzymajcie sie cieplutko ....... jestem z Wami
 
marcysia834 pisze:
rox zdecydowanie masz lepiej bo Twój bąbelek nie ma jeszcze roczku.......
marcysia chyba zle doczytalas,synek rox ma rok i dziewiec miesiecy;-):tak:
rox musisz byc silna,kochana staraj sie nie plakac przy synku,w ogole fajnie by bylo zebys dogadala sie z ojcem synka zebyscie przy nim starali sie byc mili dla siebie...rozmowy,klotnie nie w obecnosci synka:no:,a z tym plakaniem wiem,w naszym malzenstwie tez nie bylo kolorowo,wiadomo klotnie itp.przy dziecku,nawet nie chce opisywac jak to przezywala nasza coreczka,male dzieci tez sa ludzmi i one wbrew pozorom sa najmadrzejszymi ludzmi...bystrzaki...a do tego wszystko inaczej odbieraja...Wiem moze to i trudne,ale postarajcie sie trzymam&&&&&&&&
U nas dzisiaj piekna pogoda i mam nadzieje,ze utrzyma sie tak przez weekend...:blink:
a dzisiaj piatek:tak:od rana wiem,ze w Polsce swieto,dziewczyny macie dlugi weekend:-)!!!wiec zycze wam
milo spedzonego dlugiego weekendu...!!!
 
reklama
faktycznie spojrzałam tylko na 9 bo tak ładnie się odznaczała ...... ale to i tak jest malutki ........ w wieku mojej Oliwi jak my się rozchodziliśmy ( szybko zapomni) .........

my dzisiaj w szkole mieliśmy tylko minute ciszy za pamięć poległych w obronie kraju....... ale i pani powiedziała dzieciom że w Pl jest tak że ten dzień jest wolny ... dzieci nie idą do szkoły a ludzie nie pracują ( w większości) no i że czas spędza się z rodziną itd....... same o tym nie wiedziały więc z mojej strony to była ciekawostka dla nich...... pytała się czy w innych krajach też tak jest ale niestety ja nie wiem
 
Do góry