reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom beta hcg a orvittelle

reklama
Pisałam do ginekologa z wynikiem z przed 2 dni progesteron 25 i beta 18, wczoraj tez pisałam ale podałam tylko wynik bety 106 a progesteron jakoś zapomniałam i nie chce znowu pisać i zawracać głowy
 
Mam jeszcze pytanie moje TSH starając się o dziecko wynosiło 2,5-2,7 od 1 maja inny ginekolog u którego byłam 1 raz zalecił mi stosowanie euthyrox dawka 25 polowe tabletki dziennie, teraz jestem w ciąży w 5 tygodniu sprawdziłam TSH i wynosi 1,69. Pisałam do swojej ginekolog i powiedziała ze mogę odstawić całkiem euthyrox i za 4 tygodnie sprawdzić TSH czy na pewno jest to bezpieczne?
 
Witam w środę 14dc pierwszy raz dostałam zastrzyk orvittelle gdyż po ostatnich monitoringch cyklu wyszło na to ze pecherzyki normalnie mi rosną jedynie nie chcą jakoś pękać i powstają torbiele proste. Staram się z mężem o dziecko od około 5 miesięcy. 13dc miałam pęcherzyk dominujący ok 18-19mm. Po kilku dniach poszłam na usg i widoczne było ciałko żółte czyli owulacja była, endometrium 12,5cm. Dzisiaj czyli 12 dni po zastrzyku (26dc) zrobiłam beta hcg z krwi i wynik wyszedł 8,21 (wartość dla 3 tygodnia ciąży 5,8-71,2). Na ulotce jest zapisane ze może fałszować wynik testu ciążowego do 10dni po zastrzyku. Czy może to być pozostałość po zastrzyku czy mogę powoli się cieszyć? Czy zastrzyk fałszuje tylko test z moczu czy z krwi tez ponieważ w zastrzyku jest frakcja alfa a we krwi oznacza się frakcje beta

Bardzo proszę napiszcie mi co o tym sądzicie nie chce się nakręcać ale nie potrafię nie zacząć myśleć ze wkncu się udało :)
Witam, ja i mój mąż staramy się od 4 lat ale ciągle coś było nie tak. W tym cyklu od 3 do 8 dnia brałam clo, 12 dnia cyklu na usg lekarz widział 2 pęcherzyki, 13 dnia cyklu zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. Dziś (26 dc) 13 dzień po zastrzyku zrobiłam beta hcg wynik 39,8 czy myślicie ze mogę się już cieszyć?
 
Witam, ja i mój mąż staramy się od 4 lat ale ciągle coś było nie tak. W tym cyklu od 3 do 8 dnia brałam clo, 12 dnia cyklu na usg lekarz widział 2 pęcherzyki, 13 dnia cyklu zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. Dziś (26 dc) 13 dzień po zastrzyku zrobiłam beta hcg wynik 39,8 czy myślicie ze mogę się już cieszyć?

Nie mam doświadczenia z Otrivelle, ale wydaje mi się, że dziewczyny pisały o wpływie zastrzyku na poziom bety...
 
Witam, ja i mój mąż staramy się od 4 lat ale ciągle coś było nie tak. W tym cyklu od 3 do 8 dnia brałam clo, 12 dnia cyklu na usg lekarz widział 2 pęcherzyki, 13 dnia cyklu zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. Dziś (26 dc) 13 dzień po zastrzyku zrobiłam beta hcg wynik 39,8 czy myślicie ze mogę się już cieszyć?
Wygląda to obiecująco, raczej po takim czasie nie powinno być śladu po ovitrelle :) trzymam kciuki za piękny przyrost bety! :)
 
reklama
Witam,
Potrzebuje porady..
14.04 miałam zastrzyk z otrivielle..uznajmy ze owulacja była 14-16 kwiecień.
19.04 czyli 5d po otrivielle robiłam betę i wyszło 8,0.
22.04 (dziś) znów zrobiłam betę i wyszło 2,7
Czy jest szansa ze beta jeszcze wzrośnie ?
 
Do góry