reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Tirli słodkie te buciki!
Czarna Ja bym obstawiała przy niebieskim ale tamte kolory też są ładne jednak nie wiem czy ecru ci sie szybko nie pobrudzi :/
 
reklama
NatusiaMa wejdz na przedmioty tego użytkownika ma różne zestawy tych pościeli. Ja biore 2-el bo mam łóżeczko turystyczne i nic wiecej niepotrzebuje ani ochraniacza ani baldachimu ani falbanek:laugh2:
 
czarna79 ja mam taki śpiworek on jest jakby na polarku taki grubszy ale z rączkami, więc nie wiem jeszcze czy będę kupować rożek.
ale te rożki nie takie drogie więc może skusze się bo są śliczne!:tak:
 
Szczerze powiem Ci zę miałam 2 rożki przy Laurze i czasami brakowało mi trzeciego:szok::szok::szok: ale 2 to powinny starczyć. Trzeba brac pod uwage to ze moze dziecku sie ulać, co nie ucieknie z pieluszki:baffled: i inne niespodziewane niespodzianki:-D
Ja napewno bede miała 2 szt. Choć znam mamy które nie uznają rożków ale ja tam sobie chwalę:-p

Zobaczcie jakie cudo dla dziewczynki
http://www.allegro.pl/item381174876_polarkowy_kombinezon_sliczniutki.html
 
Ostatnia edycja:
tak to jest jak się nie miało wcześniej dzieci:-D tyle jeszcze muszę się nauczyć:szok:
a więc napewno kupię przynajmniej 2 bo nie pomyślałam a przecież rożek prać trzeba:tak:
A kombinezonik śliczny!
 
Kurcze jakie to sliczne Czarna !! a tak na wyjscie ze szpitala mogloby byc no nie?ale ta przesylka 7 zeta troszku duzo przy takiej cenie 20 zl bo jak zamawiasz cos pow 50 to tak sie glupio nie widzi a teraz to sie duzo wydaje
 
Minisia mi sie wydaje ze sie opłaca 27 zł to nie jest tak dużo. Takie jest moje zdanie:-p ja szukam takiego ale dla chłopca:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja glupia najpierw zlicytowalam a teraz nie moge kupic odrazu i co bedzie jak ktos mnie przebije :))) mam za swoje a dalam juz najwyzsza kwote ta za jaka chcieli odrazu sprzedac! normalnie niezdara zemnie!!
 
Do góry