• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

Ja mam żyrafę z piłeczkami i Seba też do niej wrzuca drobniejsze zabawki - jemu się wydaje, iż przelecą tak jak te piłeczki :-D

A moje dziecię upodobało sobie siadanie pod zlewem - otwiera szafkę i siada a obok jest półeczka i tam trzymam warzywa.
Co i róż znajduję w śmietniku ziemniaczki albo marchewki :-p
 
reklama
Fajne ciuszki. Szczególnie ten drugi komplecik mi się podoba:tak:
 
Dziś zamówiłam dla małego ten tor samochodowy co kiedyś o nim wspominałam i dostałam info ze już został wysłany:-p:-p mam nadzieję że dojdzie jutro:rofl2::rofl2: choć nie obiecują przez warunki drogowe:-(:-(:-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry