mademoiselle
Fanka BB :)
Dzień dobry
))
Przepraszam....czy tu biją ? ;-)
Przepraszam....czy tu biją ? ;-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Moja dzidzia na razie grzeczna, tylko hormony mi spokoju nie dają...mam nadzieję, że nie będę musiała tak cierpieć jak nasza Wisienka i wkrótce wszelkie dolegliwości ustąpią
a ja się przemieszczam po domku ;-) i powoli będę się zbierać bo do koleżanki się wybieram a potem do ogólnego, bo kaszel cały czas mam.pok - nie biegały w samopasAle zamiast bawić się z Karolą czy ćwiczyć z Emi ja siedziałam przy kompie :-( A Karola lubi wyklejać ze mną obrazki z bibułki, wycinanki robić, szyć, gotować - przez kompa nie miałam dla niej czasu i bawiła się sama - odsunięta bo jak nie siedziałam przy kompie to zajmowałam się Emilką. Tak nie może być. Piszę póki mam konto i póki dziewczynki śpią. Ja już swoje tu odsłużyłam, nie mam celu zasiadać na staraczkach bo mam dwie córy - trzeciego nie będzie. Tu raczej więcej niż wiem się nie dowiem na tematy mnie interesujące. Pora ustąpić innym użytkowniczkom miejsca
![]()
Jutro już pewnie nie wejdę tu - więc... powodzenia wszystkim![]()
Dzień doberek ;-)
Juz na nogach
ale zaraz ide się położyć... :-)
Dziewczyny na pewno czytałyście moje wczorajsze posty dotyczące mojego K... :-(
Jak myślicie dobrze zrobiłam? Bo jesteśmy razem... Kocham go no ! i wkoncu jest ojcem Rafałka :-(. Powiedziała ze sie zmieni , ze bedzie robił wszystko aby było dobrze ;-)
No ale po części nie wybaczyłam mu tej akcji...
Dobra juz nie smęce od samego rana
No a dzisiaj wizyta:-) na 15.45
juz nie moge się doczekać :-):-)
asionek : o zbeys wiedziala jak cie rozumiem! dzis trzasniecie drzwiami wybudzilo mnie ok; 1h30 i nie spalam do ok. 5h
o 6 powortoka z filmu./... pospalam gdzies od 7 do 8
niezla nocka, bede dzis chodzic na rzesach
zwariuje prze ztych nowych sasiadow
ide sie szykowac i zaraz budzic poldka i szykowac go do zlobka![]()
Wita się ruda z kawą) Ależ mam kolora
))))))
Młodamamusia ja Ci kochana dobrze życzę i słuchaj swojego serduszka i rozumu,rób jak Ci one podpowiadają))
Potrzymaj drania trochę na dystansZobaczysz jak mu się światopogląd zmieni,ironia+ dystans+ zimna małpa skutkują
))
Zapomniałam,że ASIONEK nas tu moderuje))
A tak przy temacie:jak się zostaje moderatorem?
cześć!
a co jest z odchodzeniem? dwa dni mnie nie było i jakaś masakra tu się dzieje :-(
mój mężuś wrócił w nocy z pt/sob i dziś w nocy o 1 pojechał spowrotem do pracy. tylko że teraz na 2 tygodnie a nie na trzy dni... jak ja to przeżyje... :-( będzie pewno kiepsko i będę wam marudzić...
jutro jadę do Wro, mam to usg ;-)
Smacznego od samego ranahahahahahaha
Witajcie dziewczyny. U mnie samopoczucie chyba związane z pogodą bo wczoraj dobrze się czuję a dziś znów mnie mdli jak chocho i znow haftam. Zeszłam bułki do piekarni i nie miałam siły już wejść po schodach do domku. Taki zawrót, ze myślałam, ze zemdleję. Czarno przed oczami i kołowroty. pewnie znów za niskie ciśnienie.Jakby nie sąsiadka to bym pewnie do tamtej pory tam siedziała
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~dla staraczek
dzien dobryjakies nowinki ??
mamita jestes? wiesz co sie u mnie dziwnego dzialo wczoraj wieczorem mialam rozciagliwy przezroczysty sluz wieczorem, i pierwszy raz poczulam szyjke macicy inaczej niz zawsze, byla na wyciagnie palca spokojnie twarda i z takim guziczkiem wiec zamknieta, dzis 28 dc tempka skoczyla o 1,5 stropnia w gore wiec moze jeszcze malpa nie przylezie, wieczorem z rozcienczonego robilam owulacyjny bo zglupialam przez ten sluz i wyszedl negatywny, powtorze w srode rano, sama nie wiem co o tym wszystkim myslec...
wisienka no Ty i mama i mlodamjesteście pierwsze w kolejce - sezon otwieram po porodzie w październiku))))))))))))))) Może jeszcze deszcz pozwoli jakiegoś grilla zorganizować
)))))))))))))))))))))))))) Domek stanie w pełni w lipcu, a do końca września chcemy go zrobić....
gumiś z rozcieńczoneeeego????? witaj :-)