reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

Mateusz tak długo nie wysiedzi w 1 miejscu. Chwilę popatrzy, pojeździ samochodami, znowu zerknie, wpadnie po coś do kuchni i tak w kółko.

To tak jak u nas Tuśka nie wysiedzi tyle w jednym miejscu co by chociaż całą bajkę 15 minutową obejrzeć. W ciągu dnia tv u nas chodzi niemal non stop ale ona specjalnie na niego nie zwraca uwagi :no: no chyba że lecą reklamy albo jakieś piosenki dla dzieci bo to uwielbia:tak:
 
reklama
Moja Oliwka przepada za bajkami i TV więc muszę jej ograniczać.Uwielbia Kubusia Puchatka,Teletubisie i Świnkę Peppę.A w TV najbardziej reklamy.Z TV też musimy my sie ograniczać bo Oliwka by siedziałą non toper przed ekranem jak w jakimś transie normalnie.
Wczoraj siedziałą ze mną i obejrzała serial "Pierwsza MIłość" uwielbia ten film tak jak ja.
 
No właśnie jak długo bajki oglądają Wasze dzieci? Maciuś też pewnie za długo, bo czasem nawet pół godziny, ale nie pod rząd. Na ogół mu włączam jak go przewijam i ubieram na dwór;-):-p
Jak jest ze mną, to praktycznie w ogóle nie ogląda, jak z teściową to jakieś pół godzinki- myślę, ze nie więcej. A tak to jak u teściowej ( my preferujemy jednak radio) jest TV włączone to jakaś reklama na minutkę przykuje jego uwagę.

Mateusz tak długo nie wysiedzi w 1 miejscu. Chwilę popatrzy, pojeździ samochodami, znowu zerknie, wpadnie po coś do kuchni i tak w kółko.
:tak::tak::tak::tak:
 
Ja staram się w ogóle nie włączać telewizora jak jest Oskar w pobliżu. Myślę, że to bardzo destrukcyjnie wpływa na koncentrację. Oskarek bardzo ładnie potrafi się skoncentrować na ksiązeczce albo muzyce, nie chcę go rozpraszać nadmiarem bodźców.
 
Zakupiłam dziś tran :) pierwsza porcja poszła :)

ja tez zakupialm:-D:-D

luandzia, oj musisz byc szalenie dumna z Zuzi! mnie sie najbardziej podobalo slowo: papuźka:rofl2:


nie pochwalilam sie, ze moje dziecko opanowlao wchodzenie a krzesla. schodzenie co prawda tez, ale do konca jej nie wierze:-D
 
nie pochwalilam sie, ze moje dziecko opanowlao wchodzenie a krzesla. schodzenie co prawda tez, ale do konca jej nie wierze:-D
my jestesmy juz od dawna mistrzami w wspinianiu i schodzeniu:tak::tak::tak:
Mały uczy sie angileskiego od Mai, po naszemu nie powie NIE a po ichnemu NO:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
ładnie też mówi: dziękuję:tak:
dzis ciągle powtarzał: krem, ale to "r" takie francuskie:-):-) Bo nosił puste pudełka po kremach i smarował buźkę

Kiedy sie obudził dotkenłam pieluche a ona sucha, więc biore nocnik i go sadzam. Mały po 5 min cos tam zrobił a my z Maja ucieszone jak głupie bija mu brawo. Kiedy wyniosłam nocnik, wracam a na wykładzinie dwie wielgachne kałuże:-D:szok::szok::crazy::crazy::crazy: A matka sie łudziła...... że synus załapał :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Oliwka tez potrafi się już wspinać coraz sprawniej jej to wychodzi.Schodzi też łądnie i błyskawicznie-bardzo szybko to załapała.Ale też zawsze ja pilnujemy z tym schodzeniem bo zawsze cos może się zdarzyć.

My też zaliczyliśmy dziś wpadkę nocnikową !!!!!
Oliwka siedziała na nocniku nic nie zrobiła,uciekła wołam ja a tu stanęła jak wryta i zaczyna mi sikać na dywan ,mimo woli krzyknęłam zatrzymała ,posadziłam ja na nocnik i dokończyła już na swoim tronie :) kiedy ona się nauczy korzystania z nocnika??? czasami ręce mi opadają
 
Do góry